Silene
Fanka BB :)
Witam Was dziewczyny.
Ja dziś jestem w złej formie w nocy podbrzusze mnie bolało no i oczywiście panika,strach i zero snu.
Dziś oczy na zapałkach,nie boli tylko lekko ciągnie ale strach jest,że znów się coś wydarzy.Mówię Wam kochane normalnie jestem przerażona nie wiem czy dałabym radę jeśli znów by się coś stało
Ja dziś jestem w złej formie w nocy podbrzusze mnie bolało no i oczywiście panika,strach i zero snu.
Dziś oczy na zapałkach,nie boli tylko lekko ciągnie ale strach jest,że znów się coś wydarzy.Mówię Wam kochane normalnie jestem przerażona nie wiem czy dałabym radę jeśli znów by się coś stało

DZISIAJ OSLABIANIE PLEMNICZKOW WIECZORKIEM A POTEM TO JUZ DO PONIEDZIALKU GLOWA MNIE BEDZIE BOLEC HE HE ;-);-);-)
diety, temperatury, wykresy, testy owulacyjne, witaminy, wizyty, urojone objawy, ciągnąće sie w nieskonczoność oczekiwanie na @ albo na II krechy z sikańca, badania, nerwy i strach przy każdym ukłuciu czy bólu... ile nas kosztuje to co jest w życiu bezcenne- rola matki. ale uważam, że jesteśmy w stanie zapłacić każdą cenę byleby móc tulić to maleństwo w ramionach i niech placze całe noce- byle zdrowe było i niczego mu nie brakło, a nasze nieprzespane noce i stresy wynagrodzi uśmiech i te małe rączki zaplecione na naszej szyi.




:-)