• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)


karolinko
moje uda moga sie do niedzieli prawe z lewym nie spotkać ha ha

losiczka hi hi - coraz lepszą terminologię tu mamy- zaliczyć baze- dobre
 
reklama
eeee tam losiczka po ciąży i tak zgubisz ;-)

a ja szukam sobie jakiś ciekawych przepisów na weekend bo dzisiaj trzeba było by się wybrać na zakupy. Może mi coś podpowiecie?
 
ciasta! o tak! ja robię przepyszne! mój przepis

1. biore do reki telefon
2. wybieram nr do zaprzyjaźnionej - jak ją nazywam babci sąsiadki
3. przepraszam, ze łzami w głosie, że tak późno, ale ciach potrzebne na wczoraj
4. dawno juz opracowanymi sposobami ciacho odbieram

wskazówka dla początkujących- jeśli isnieje taka koniecznośc nalezy zrobic nieco bałaganu w kuchni- NIE ZAPOMNIEĆ O OKRUSZKACH W PIEKARNIKU:-)

wierzcie! moje wypieki są rewelacyjne!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry