reklama

zajście w ciąże niedługo po porodzie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Pajal, 13 Grudzień 2009.

1. Pajal

Pajal Początkująca w BB

mam pytanie w którym tygodniu po ciąży istnieje ryzyko ponownego zajścia w ciążę i czy jest trudniej zajść w ciążę np w 7 tygodniu po urodzeniu dziecka (ciągłe karmienie piersią).

Proszę o odpowiedż
    Pozdrawiam
    Pajał

2. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Ryzyko jest zawsze. Karmienie to żadna antykoncepcja.

3. reklama
  4. demsik

demsik Fanka BB :)

Podpisuję się pod postem Kasiulki;)a najlepiej porozmawiać z lekarzem na temat adekwatnego zabezpieczenia.

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

ryzyko ponownego zajścia w ciążę zaczyna się od momentu, jak zaczynasz współżycie

6. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

Ja słyszałam, że po urodzeniu dziecka, jeszcze łatwiej jest zajść w ciążę, znam kilka przypadków gdzie różnica była nie wielka :) Ja spodziewam się drugiego dziecka, udało nam sią za pierwszym razem :)

7. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

:-D:-D

8. Pajal

Pajal Początkująca w BB

eheh to teraz inne pytanie czy w czasie karmienia piersią można zażyć dwie tabletki które przepisuje ginekolog te które trza zażyć do 72H, a pytam dlatego bo jak się nie trudno domyśleć pod koniec 6 tygodnia połogu był stosunek co prawda wyciągnołem za wczasu :tak: ale schizę i tak mam wiadomo już jedna dzidzia na świecie jest i kurcze staryczy:-D no nic jutro i tak jadę z żoną do ginekologa na kontrolę to tam wypytam co i jak niech ją zbada ładnie bo nie wyrabiam na psyche:cool2:

9. Pajal

Pajal Początkująca w BB

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

nie bądź naiwny:-D moja koleżanka ma w ten sposób 4 dzieci, bo myślała podobnie, że jak karmi piersią cały czas to nie zajdzie,a tu masz zonk:-D lepiej idźcie do ginekologa po dobre tabletki dla karmiących, albo uważajcie i tyle

12. monia2828

monia2828 Fanka BB :)

Tez mnie sie obiło o uszy,że po urodzeniu dzidzi ...bardzo wczesnie mozna znowu zajsc w ciaze:-)

Poleć forum