reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Zakup wózka ????

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi bo ja o tych kubełkowych siedzonkach nic nie wiedziałam, a im wiecej wypowiedzi tym lepiej, mi się podoba ten Quinny ale napewno przy wyborze pokieruje się wygodą i bezpieczeństwem dziecka.;-)
 
reklama
co do tego v3 to powiem wam, ze własnie mojej znajomej odpadło koło tylne i to tak, ze nawet nie idzie tego zamontowac ponownie i wozek poszedł do serwisu na 14dni
 
joanka - moj wazy 8,5kg ale sa tez spacerowki lzejsze ale inne Haucki (i nie tylko Haucki) waza 6,5kg - z tym ze sa to typowe parasolki raczej mniej zabudowane niz ten moj.
 
A ja mam taki i jestem baaaardzo zadowolona....
P1000151.jpg


P1000120.jpg


to bugaboo cameleon. jest naprawde smakowity

27145899.jpg
 
krupka - moj sie rozklada na plasko, ale moze zerknij sobie na wozkowe forum na gazecie to Ci podadza wielu informacji na temet mnostwa wozkow :-D
 
nato: przypadl mi do gustu ten Twoj wozeczek, fajnie sie prezentuje. Ale ja niestety az takiego wielkiego wyboru nie mam, a kuowanie dwoch osobnych wozkow bez sensu, bo sama bym z domu nie wyszla.

Przyszedl nasz Graco i jestesmy po pierwszym spacerku.Wozek leciutki w porownaniu do poprzedniego,ktory warzyl prawie 16 kg, ten wazy tylko 10, nawet nie wiecie jaka to ulga, lekki, zwrotny, latwo sie sklada, chlopaki zadowolone, maja wiecej miejsca nawet e zimowych kombinezonach chociaz szerokoscia wozek wecale wiekszy od poprzediego niejest. Pewnie zalezy wiele od konstrukcji. Ale co najwazniejsze nie wkladaja sobie wzajemnie palcow do oczu. Takze moge powiedziec,ze zakup udany, oparcia sie rozkladaja,wiec zawsze na spacerku pospac moga, wozek ma dwie oddzielne budki, co tez bardzo sobie cenie.Male kolka tez zadnym minusem nie sa, bo chodniki akurat u nas rowniotkie:):tak::-)
 
zainwestowałam w zakup testów wózków spacerowych - wyniki nie napawają optymizmem:baffled: Najlepszy w 5 stopniowej skali dostał coś kole 4 - Pre peregp włoskiej firmy

postaram sie wam wkleic wyniki
 
reklama
krupka - pierwsze slysze o takim tescie wozkow :szok:
Te Peg Perego to sa zawsze pozytywnie oceniane wozki - moze o takim pomysl???:confused:
 
Do góry