reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

dziewczyny doradzcie cos bo zwariuje juz sama nie wiem...:zawstydzona/y:
jednak kupuje spiworek do wózka bo wybieramy sie do dziadków M żeby w koncu zobaczyli prawnuka. Nie chce mi sie w daleka podroz ciągnąć wiekszego wózka wiec jade z taka lzejsza spacerówka chicco i nie mam do niej okrycia na nózki wiec chcialabym ten spiworek.
Tylko sama nie wiem jaki rozmiar a raczej jaka wersje wybrac ogolnie Mati to duży i długi chłop, wiec chciałabym w rozmiarze 110 cm tylko zastanawiam sie czy cos w tym stylu bez odpinanego dołu
ŚPIWOREK Z POLAREM - 110 cm - PROMOCJA !!! (749843791) - Aukcje internetowe Allegro
czy taki z odpinanym dołem
SUPER ŚPIWOREK ŚPIWÓR 3 W 1 POLAR 110cm 31 KOLR (753419689) - Aukcje internetowe Allegro

bo czy taki z odpinanym dołem mi sie przyda jeszcze?ogolnie jest fajniejszy,ale nie wiem czy jest sens go kupywac bo czy ta krótsza wersja jeszcze długo by mi służyła? :no: a nie chce bezsensu wydac kasy...
no i chyba z polaru lepszy? bo wydaje mi sie ze w tej owczej wełnie to sie dziecko zagotuje...
help
 
reklama
ja mam śpiworek w pierwszej wersji....jest bardzo ciepły i jak ma być tylko do spacerówki to pierwszy lepszy.....Powiedzcie na co komu do auta śpiworek z owczą wełną....maluchem jeżdzi czy co???I jaką masz pewność że w krótszą wersję się zmieści.....To moja opinia,ale decyzja należy do ciebie:tak::tak::tak:
 
.....Powiedzcie na co komu do auta śpiworek z owczą wełną....maluchem jeżdzi czy co???
:laugh2: Dobre z tym maluchem. No, ostatecznie mogłby być poldek :-p

Ja kupiłam spiworek razem z wózeczkiem - jest bardzo fajny, całkowicie rozsuwany i dziekiemu pod koniec lata zabierała do wózeczka tylko sam dół. Podobny do tego ale wzór inny i kolor. Na razie używałam w gondolce i nie wiem czy bedzie pasował do spacerówki. Pewnie za miesiąc się przesiądziemy, to się okaże ;-).
Najbardziej podoba mi się łatwo zmywalna powierzchnia spiworka i milutkie polarowe wnętrze. Nasz jest bardzo ciepły :-).
 
A ja kupiłam dla Igora takie krzesełko. Jest zachwycony, bo bardzo lubi pomarańczowy kolor.
 

Załączniki

  • PA030003.jpg
    PA030003.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 61
  • PA030004.jpg
    PA030004.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 44
gosiakma ja za pierwszym śpiworkiem jestem.
Po dzisiejszym spacerze doszłam do wniosku ze tez chyba zainwestuje w śpiworek. Bo ten ochraniacz co mam na nogi to tylko dla dzieci siedzących jest. a kocyk dziś przez wietrzysko cały czas nam zwiewało. Wiec chyba śpiworek będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale nie wiem jaką długość kupić. Bo 110cm to u mnie aż za spacerówkę będzie wystawał. 100 cm to już duży.

Asia100 super krzesło! Będę kupować bardzo podobne a może nawet to takie same. Tylko w innych kolorach
 
heja laski!!!

chce kupic takie puzzle piankowe na podłoge i wlasnie nie wiem czy porywac sie na takie drogie czy te tansze tez sie sprawdzaja. Moze ktoras z Was ( widzialam ze Gabi ma :-):-):-) dla Ani ) moglaby mi jakiegos linka podac z polecenia, to Filipkowi zamowie ;-)
 
Hej Gosiaczek,chyba ten pierwszy.Hmm,moze ja się też za spiworkiem rozejrzę?Dla syna nie mialam i przeżyliśmy:sorry:
Aha,no ja puzzle kupowałam 4 lata temu:szok:ja naprawdę polecam.Bo koc się ściąga.Dywanów nie mamy,bo alergicy.To jest cieplutkie,miękkie (jak głową przywalić),łatwo się demontuje i łatwo myje.Jak kupowałam to szukałam jak największych (moje mają 32x32cm) i żeby malych elementów nie miały.Ja mam cyfry,najmniejszy jest środek ma "8"ok.6 cm (super gryzak z tego jest).
Ja mam chyba 4-5 paczek,tak na pół pokoju:-D

Sprawdziłam na allegro,jejku dużo tych puzzli.Wtedy takiego wyboru nie było.Ja mam chyba takie tańsze.Naprawdę sie sprawdzają,a używane hmm z 2,5 roku były.Nie ma śladów używania praktycznie.Dla mnie najważniejszy był rozmiar i brak malych elementów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
heja laski!!!

chce kupic takie puzzle piankowe na podłoge i wlasnie nie wiem czy porywac sie na takie drogie czy te tansze tez sie sprawdzaja. Moze ktoras z Was ( widzialam ze Gabi ma :-):-):-) dla Ani ) moglaby mi jakiegos linka podac z polecenia, to Filipkowi zamowie ;-)
tak jak napisała gabi ja też szukam dużych puzzli piankowych bez małych elementów no i jak się da to grubych (też są różne) póki co duże i grube widziałam tylko w smyku i na allegro chyba muszę się dokładnie przyjrzeć
 
reklama
Do góry