reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
co do kremów na rozstępy to jeśli ktoś ma do nich tendencje to czy się będzie smarował czy nie to je będzie miał :D
ja pierwszą ciążę smarowałam się codziennie i rozstępy wyskoczyly na tydzień przed porodem! teraz pewnie też będę się smarowała dla własnego spokoju, że zrobiłam wszystko co mogłam hehe

a jeszcze co do chusty to tak jak już jedna z was napisała - całkiem bezpieczna i wygodniejsza dla dziecka niż nosidło. no i dla bioderek też ok.
 
no wygląda wszystko fajnie tylko nie wiem jak z rozmiarami... normalnie ja nosze 36/38...wiec też mam takie kupować?
 
najlepiej sie pomierzyc i porownac w tych tabelkach co sprzedawcy na stronach maja :tak:
masa w sumie tych sprzedajacych na allegro wiec jest szansa ze trafisz cos ze swojego miasta i sie np przymierzysz przed zakupem :blink:
 
Ja myślę, że to po prostu kolejny zupełnie niepotrzebny gadżet. :no: Myślę, że skoro przez te wszystkie lata setki miliardów dzieci rodziły się i jakoś dorastały bez specjalistycznych mat, to kolejne pokolenia też dadzą radę. Nie, nie, nie! Nawet gdyby to kosztowało dużo mniej, to i tak bym tego nie kupiła. Według mnie takie przesadne dmuchanie na maluszka jest kompletnie bez sensu.
 
reklama
A ja chyba zakupie, podoba mi sie mysl kontrolowania bicia serduszka i oddechu. Ja boje sie smierci lozeczkowej, wiec mysle ze taka mata bylaby dobrym rozwiazaniem, taki dodatkowy srodek zabezpieczajacy.

Staram sie nie zwariowac, ale zabezpieczenia na schody, kominek, kuchenke tez zaloze jak tylko kruszynka zacznie raczkowac.

Mata nie jest niezbedna, z tym sie zgodze, ale mysle ze ja jednak sie skusze :-)
 
Do góry