reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
Cortina ja bym zakupiła tę poduszkę, ale dała między łóżko a materac tak jak moja bratowa robiła , bo takie maluszki nie powinny spać na poduszce - efekt przy ulewaniu, zatkanym nosku ten sam bo główka wyżej a bezpieczeństwo wyższe niż by taki maluszek spał na samej podusi :)


Ciuszki fajne dres to u kajdej mamy w szafie musi być a sweterek nawet na potem superowy... ja jestem zmarźluch więc zainwestuję w golf-tunikę na bank jeden z długim rekawem inny z krótkim a pod spód bawełniana ciepła koszulka z dł rękawem

WYJĄTKOWA TUNIKA SWETEREK Z GOLFEM SKOŚNE PASY (2422243443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Świetna tunika z golfem sweter sweterek r L NOWA (2401643246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

sweter golf tunika L/XL 40/42, popiel 7930 B (2435940165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + np BLUZKA TUNIKA CIĄŻOWA BASIC L/XL KOLORY (2426627925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ania ale klin nie jest wcale taki mieki i glowa sie dziecku w niego nie zapada :tak: moja corka 2 lata na tej poduszce spala, normalnej poduszki nie chciala ;)
 
Klin rewelacja, kupiłam go dla Karoli i zdał świetnie egzamin bez kombinacji z podnoszeniem materaca i łóżeczka, chodź z tego co pamiętam na początku mała się z niego zsuwała ale już później nie było żadnych problemów. Polecam do kupienia.

Codo ciuchów, teraz to jeszcze bez problemu bo aż tak się nie zaokrąglimy ale grudzień styczeń brrr będzie masakra.
 
wy już ciuchy chcecie kupować:szok:?
jeśli chodzi o klin to ja nie mam i jakoś nie był mi potrzebny. Mamy bardzo płaską poduszkę na której antosia śpi od ok 4 miesiąca, jeśli chodzi o ulewanie to zawsze śpi na boczku więc nic się nie stanie, a podczas choroby podnoszenie materacyka nie było potrzebne.
A jeśli chodzi o sprawdzanie oddechu dziecka to też takiego urządzenia nie mam chociaż bardzo chciałam ale ze względu na cenę zrezygnowałam, a teraz stwierdzam że jest nie potrzebne i już nie mam potrzeby kupna tego czegoś:)
 
reklama
jak córa była malutka spała w rożku na boczku, potem już bez ale nie było potrzeby takich wałków. Ale rodzice mają różne potrzeby, jedni ubierają dziecko w śpiochy a inni w pajaca, więc to zależny od potrzeb i upodobań rodziców:)
 
Do góry