reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
ja się zastanawiam...może uda mi się kupić od kogoś, bo pamietam, że przy pierwszym to w nocy wstawałam sprawdzać, czy maleństwo oddycha jak spał za długo spokojnie ;)

poduszka klin jest też fajna i polecam tez takie poduszeczki do spania na boku by dziecko sie nie przefiknęło w nocy :)
 
Widze zalety ten poduszki, tylko sie zastanawiam czy to odrazu od urodzenia uzywacie dziewczyny? Gdzies czytalam ze niemowlak powinien spac plasko...
 
ja nie używałam żadnych poduszek - do tej pory w sumie Zosia śpi bez poduszki i bez przykrycia bo tak lubi:tak: ale może właśnie dla dzieciaczków które dużo ulewają to dobry pomysł:happy:ra t


obejrzałam ten link z wałeczkami i tak sobie właśnie jak Cortina pomyślałam, że to chyba takie wyciąganie trochę pieniędzy bo kocyk też spełni swoją rolę, albo poduszki jaśki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja dla dzidzi planuje kupić fotelik smaochodowy taki do 13kg,bo przy pierwszym dziecku miałam pożyczany,ale był beznadziejny. Jak macie jakieś typy to bardzo chętnie posłucham:)
Pozatym planuje leżaczek kupić,też miałam pożyczany,ale oni mają maluszka więc pewnie trzeba będzie kupić.
Ja też zastanawiam się nad chustą, w pierwszej ciąży byłam jej przeciwniczką,ale z dwójką dzieci trzeba mieć ręce wolne więc chyba zainwestuje,ale zupełnie się na nich nie znam. Bliżej rozwiązania będe się zastanawiać i zagłębiać w tym temacie.
 
a co do monitoru oddechu to też uważam to za zbędny gadżet.
Planuje zakupić elektryczną nianię. Przy pierwszym dziecku niemiałam,ale uważam, że jest bardzo potrzebne w naszym przypadku. Mieszkamy w domu i trzeba było ciągle nasłuchiwać małą czy nie płacze jak się było na dole dlatego już teraz napewno kupie.
A jeśli chodzi o ubrania to w lecie przechodze w zwykłych luźniejszych bluzkach,tunikach,na jesień-zimę muszę sobie kupić spodnie i jakieś swetry. Pierwszą córe rodziłam we wrześniu,niemiałam ogromnego brzucha więc letnie luźniejsze bluzki,sukienki się sprawdzały,ale już na zimę to pewnie będzie trzeba zakupić jakiś sweter,płaszcz bo w mój normalny zimowy zapewne się nie zmieszcze.
 
reklama
Do góry