lolisza
Fanka BB :)
Nice, Natolin, ja własnie nie wiem jak to jest z tymi mieszankami typu Pepti czy Nutramigen, bo np 2 lata temu moja kumpela urodziła dziecko i okazało sie że skaza że ho ho i było własnie tak, że pediatra wystawiał recepte na 6 ewentualnie z wielkim bólem na 8 puszek bo twierdził że na wiecej nie może a alergolog wystawiał na ile chciała, a jak dziecko skończyło rok to pediatra powiedział ze o już teraz w ogóle nie może, że tylko alergolog, dlatego ciekawa jestem jak jest teraz, ale widze że padiatrzy nadal mają opory.
, a po chorobie dostał wysypki od leków i znów pojawiły się plamki na buźce i przepisała bebilon pepti na receptę 6 puszek. Moja pediatra mówi, że najpierw musiała dać ten nan ha, bo od razu nie może wypisywać tego bebilonu pepti, tylko jak inne mleko bez recepty nie pomaga 