reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malenstwa

Ja z kupnem wozka,łozeczka i takich grubszych rzeczy poczekam do ok.30 tyg.,ale naprzykład mam chec kupic jakies małe skarpeteczki,bluzeczki,itp.:-)
 
reklama
Z rzeczami typu wozek i inne wieksze (czyli drozsze ;-) ) rzeczy poczekam az moj maz wroci do mnie (czyli gdzies tak w marcu), ale pewnie do tego czasu nie opre sie zakupom skarpeteczek i spioszkow... Tesciowa ma po siostrzencu mojego meza sporo przechowanych rzeczy (lacznie z lozeczkiem i chyba nawet i wozkiem - ale to wszystko jest z poczatku lat 90-tych :-) i jeszcze tych rzeczy nie widzialam, ale moze cos sie nada.
 
Ja w tej jednej jedynej kwestii jestem przesądna i narazie ostatkiem siły woli powstrzymuję się przed kupowaniem czegokolwiek. Jedyne co mam to własnoręcznie zrobiony na szydełku kocyk dla mojego dzieciątka :-)
Myślę, że wstrzymam się z zakupami do 8 m-ca. Sporo rzeczy dla malucha dostanę też od moich koleżanek
 
Nie mogłam się powstrzymać i wczoraj jak byliśmy z mężem na zakupach, kupiliśmy Kacperkowi kocyk. Taki był śliczny z Kubusiem Puchatkiem:-)
ale najbardziej to śmiać mi się chciało z męża - pierwszy raz w życiu, sam poszedł na dział dziecięcy!!! Oglądał łóżeczka i foteliki samochodowe. Aż mi się łezka zakręciła bo on nienawidzi zakupów, a już chodzić i oglądać to nie ma mowy żebym go wyciągnęła... Nasz mały cud tylko potrafił to zmienić:-)
 
Dziewczyny co jest potrzebne do pokoju dziecięcego? Nie wiem co mamy kupić (oprócz łóżeczka). Mamy cztery puste ściany (no i firanki:-D ). Nie wim czy potrzebna jest komoda, czy szafa, czy może jedno i drugie się przyda, a może zupełnie co innego. Dla większego dziecka wstawiłabym regał i po klopocie, ale czy jest sens kupowania regału takiemu maleństwu?
Dodam że kaski za dużo nie mamy i nie chciałabym kupić 10 półek i szafek, które będą zbędne bo nie będziemy mieli co w nich trzymać.
Napiszcie jak meblujecie pokoik niemowlaka.
 
zuziaczykacper komoda jest bardzo wygodna na małe ciuszki no i mozna niej polożyć przewijak:-) Ola oprócz łóżeczka miała mała szafe i regał, szafe na ciuszki a regał na pluszaki, pampersy , różne kosmetyki itp.
jak mial się urodzić Maksiu no to dokupiliśmy komode dla niego, a no i łóżko piętrowe dla Oli i dobrze bo jest dośc niskie i jak sie kolejne urodzi to Maks z OLą na piętrowym i łóżeczko będzie wolne a ciuszki się wszystkie myślę pomieszczą w tym co jest bo miejsca na więcej sprzętów nie ma:no:
no i przydaje się mała lamka nocna:-)
 
Ja z pokoju Maluszka najpierw bede musiala wyprowadzic sie ze swoimi gratami - regalami i komputerem (nie mam bladego pojecia gdzie to postawic:confused:)
ale myslalam o kupnie wlasnie jakiejs komody, szafy i moze wlasnie tez regalu na zabawki itp. No i jeszcze lozeczko i pokoj bedzie az nadto umeblowany... Z tym ze lozeczko pewnie bedzie w naszej sypialni przez jakis czas.

A wczoraj kupilam 2 pary spioszkow na noc (tzw pajacykow) :-)
 
I znowu dzis kupilam spioszki... Wchodze do tych sklepow i szukam tabliczki z napisem "wyprzedaz", po czym pedze tam i wybieram. Mam juz troche firmowych spioszkow i body nawet za bardzo rozsadna cene :-)

A i dla siebie kupilam ciazowe dwie bluzeczki i taki bezrekawnik - niestety to juz nie bylo przecenione :-( Ale traktuje to jako prezent gwiazdkowy od meza, ktory w blogiej nieswiadomosci tkwi na drugim koncu swiata :-D
 
reklama
a ja ostatnio na allegro kupilam sobie pas ciażowy-bardzo mi sie przydał polecam

jest u was taki zwyczaj ze jadna ze stron rodzicow kupuje wozek dla wnuczka\i a druga np,łózeczko?
bo moi rodzice powiedzieli ze dadza nam na wózek,ale druga strona nie wychodzi z zadna inicjatywa:no:
 
Do góry