reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Ja od samego początku używałam elektrycznego na podczerwień ale w sumie P. Za bardzo nie chorowała więc chyba dopiero koło 7 miesiąca był potrzebny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siateczkowe sa lepsze przepuszczaja powietrze i rany ,naciecia ito szybciej sie goja. Podobno sa w rossmanie siateczkowe jtez mam je nliscie zakupow
 
Ja mam z rossmana właśnie siateczkowe :) dwie pary w opakowaniu za 13,99. Kupiłam dwa opakowania, jedno S/M a drugie L/XL :) słyszałam o nich same dobre opinie :)
 
Ja mam z rossmana właśnie siateczkowe :) dwie pary w opakowaniu za 13,99. Kupiłam dwa opakowania, jedno S/M a drugie L/XL :) słyszałam o nich same dobre opinie :)
Moja koleżanka też mi poleca te siateczkowe używała po cesarce i bardzo zadowolona ale nie wiem czy mi beda potrzebne bo jednak chcialabym naturalnie urodzic.
 
reklama
Do góry