reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

reklama
melodja - oj ja z chęcią coś bym wyremontowała, uwielbiam to.:tak:Zdolna córcia i jaka samodzielna:-D

bardzo samodzielna :D aż za bardzo ;)
zresztą nawet jak coś chce robić to sama :)


mi kołyska też przydałaby się, ale mam nadzieję, że uda mi się nauczyć młodą spać na sofie

my mamy nianie z monitorem oddechu z Tommy T, u nas się sprawdziło
 
Dziewczyny mam pytanie odnosnie tego w czym bedziecie kapac maluszka. Ostatnio natrafilam na wiaderko do kapieli, szczerze jakos mnie ono nie przekonuje i cena tez kolosalna bo ok 100zl. Jestem ciekawa jak sie ono sprawdza w praktyce. Moze sa tu jakies mamy ktore juz korzystaly z wiaderka i moga wyrazic swoja opinie :tak:
 
znajoma kupila dla corki profilowana wanienke,ale mowila ze jest strasznie zadowolona. Przez to ze jest profilowana,taka na pollezaco nie musi malutkiej caly czas podtrzymywac...sama sie zastanawiam nad taka
 
Pierwszy dzidziusiowi zakup za mną:-D. Znalazłam idealny otulacz (oczywiście kupiłam używany za 40zł). To, co go odróżnia od innych to fakt, że rączki są układane na torsie czyli bardziej naturalnie), a nie jak w większości wzdłuż tułowia. Mam nadzieję, że dzięki niemu będę mogła spokojnie przystawiać do cyca i nie będzie mi potrzebna trzecia ręka:-D
ERGObaby Otulacz Schlaf Gut 2szt. rozm. S/M blue natur | pinkorblue.pl
 
reklama
pscółka - Twoje dziecko naprawdę spało w czymś takim? Moja mała od samego początku wyciągała rączki z rożka i spała z rozłożonymi:)
 
Do góry