reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Ja lubię w szpilkach siedzieć :) ewentualnie stać :)
Choć ogólnie lubię obcasy to raczej takie średnio wysokie. Za to nie cierpię nic płaskiego i teraz mecze się w zimowych, które są płaskie jak kapcie. No ale moja stopa w nic innego nie wchodzi no :(
 
reklama
a ja jak mam nawet założone, bo tak "wypada" to asekuracyjnie w torbie małż trzyma baleriny hahahaha, ja z tych, co to wolą conversy
 
Ewka Kochana, nie ma sprawy hehe
Ja kocham szpilki, a gdy remontowalismy, to nasz piesek byl sam na starym mieszkaniu i dorwal pudlo z moimi butami :( Ile placzu, ba ryku, nerwow i wyklinania bylo :(
Ale D juz obiecal,ze kupi mi jakie tylko bede chciala, to oczywiscie chce czerwone, bo moje pies dorwal :(

Szpilki pomagaja mi w mojej kobiecosci, czuje sie w nich wyjatkowo i przede wszystkim widze jak D nie moze ode mnie oczu oderwac :D
 
Ja w wysokich butach biegałam do pracy do października, z tym, że na koturnie. Wręcz lepiej się czułam po całym dniu w pracy w wyższych butach niż po przechodzeniu w kapciach soboty w domu. Nie mogłam się zmusić do płaskich botków jesiennych. Ale w perfekcyjnym momencie je kupiłam. Stopy mnie tak zaczęły okropnie boleć, więc rad nie rad musiałam przestawić się na płaskie. Szpilki lubię, ale muszą być wygodne i stabilne. Niestety dawna kontuzja stawu się odzywa i nie w każdych szpilkach mogę chodzić :-(
Ciąża tak szybko mija, że w końcu nie kupiłam żadnej specjalnej sukienki i ciuchów i już nie zamierzam. Prawie do 5/6 miesiąca mieściłam się w normalne ciuchy (te ze sztywnych materiałów lub koszule odstawiałam powoli). Jeansy z H&M i góra o luźnym fasonie lub sweterki całkiem dobrze się u mnie sprawdzają. W sumie to chyba mam tylko jedną typowo ciążową bluzkę....
Swoją drogą, to te ubrania ciążowe są bardzo drogocenne. Tak tymczasowe, a droższe od markowych ciuchów. Jakby innych wydatków było mało...
 
Cześć laski;) ja już po ostatnich świątecznych zakupach, większość to spożywka, ale kupiłam sobie piękny zestaw ręczników pod choinkę:p
Katska ja kupuję na allegro ciucgy ciążowe, często z bonprixu albo h&m można dostać nowe bez metek za ułamek ceny - np dres ciążowy cena katalogowa 150, ja za 18,50 wylicytowałam, kurtka prawie 300, ja za niecałe 50zł, itp.
Ogólnie to mam chyba za 3-4tuniki i dwie sukienki i kilka par leginsów. Ale wszystkie rzeczy przydadzą się też po ciąży, bo są do karmienia wkładki.
 
Cześć mamusie :):):):) Korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt :):):):):):)
Aby Nasze maluszki urodziły się zdrowe , abyśmy miały szybkie porody:):):):):) Tak jak to Prokop mówi w reklamie ŻYCZĘ WAM ZDROWIA BO RESZTĘ MOŻNA SOBIE KUPIĆ !!!! Kartka-Świąteczna-nr-3-oferta.jpg
 

Załączniki

  • Kartka-Świąteczna-nr-3-oferta.jpg
    Kartka-Świąteczna-nr-3-oferta.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 58
Ja tez dzisiaj spozywke ogarnelam ale kupilam sobie tez rajstopy takie typowo ciazowe. 15 zeta a normalne to za 5 mozna kupic :-o Oby brzuchol sie zmieścił :-D
 
reklama
Dzięki za info aisha.
Na szczęście kurtki nie potrzebuję. W zeszłym roku kupiłam w Zara płaszcz typu oversize, i to był bardzo dobry wybór bo nadal się mieszczę :-)
ja dzisiaj zakończyłam zakupy przedświąteczne, kilka drobiazgów. No i bylo drugie podejście do wyboru wózka, jakieś typy zaczęły się klarować, teraz muszę poszukać opinii użytkowników.
 
Do góry