reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Nanulika - my chcielismy tez uzywany wozek. Potem doszlismy do wniosku,ze przeciez na jednym dziecku sie nie skonczy,wiec kupilismy nowy...a teraz i tak musimy kupic podwojny :-D ale zastanow sie powaznie nad uzywanym.. jeszcze po jednym dziecku to moze,ale czasami warto wydac wiecej pieniazkow i miec nowke ( bo z wozkiem rozstawac sie dlugo nie bedziesz :-D)
 
reklama
Może i tak.... taycia:) wiem na pewno że majątku wielkiego na ten wózek nie przeznaczę - czeka nas jeszcze trochę innych wydatków:/ Zastanawiałam się nad kwotą i na dzień dzisiejszy szacuję że ok 1500 powinno się udać wygospodarować (może być też lepiej (więcj) ale to się okaże) na wózek - czy za tę kwotę nowy dobry wózek damy radę kupić? z tego co widzę może być ciężko... dlatego myślę o używanym...
 
Dlatego ja chcę kupić używany dobrej firmy, czyli Mutsy.3 moje koleżanki maja używane Mutsy a one jak jak nówki wygladają- nie do zdarcia.
Z tego co na allegro oglądałam to do 1000 spokojnie kupi.e z fotelikiem.

Moje dziecko nienawidziło spać w śpiworku.Już w szpitalu jak go tak zawijali jak tłumoczek to zawsze znalazł sposób żeby rączki wyciągnąć-pielęgniarki się śmiały.
 
Za 1500 zl juz kupisz dobry wozek!!!! z reszta jeszcze poprzegladaj sobie oferty + all i na pewno znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie i Bobaska!
 
A nosidełko koniecznie z bazą....nie miałam przy Olim bazy i żałuję.Za to znajomi mieli-rewelka.Deszcz czasem ci po plecach pada a ty się meczysz z tym pasem....a tak, 30 sekund i i z głowy-klik i już.
Kolejny fotelik mam po Olim- on jeździ w tym 9-18....potem mu się kupi 15-36 a bobasowi będzie ten co ma teraz Oli.
Do fotelików to też mam zboczenie......jak dla mnie muszą mieć wysokie normy i 5 gwiazdek w testach.
Dlatego u nas będzie Maxi cosi a Oli ma Romea.
Na bezpieczeństwie dzieci się nie oszczędza.
 
Nanulika spokojnie kupisz fajny wózek nowy w sklepie poogladaj a w sieci duzo tańsze sie trafiają :) Każdy kraje jak mu materii staje ogladałam uzywane mutsy na allegro nawet wpadłam kiedys na oferty firmy która tylko chyba tej firmy ma uzywki i stan faktycznie rewelacyjny był .
 
no ja najbardziej bym była zadowolona jakby się udało do 1000 kupić, ale jest opcja drożej jakby było konieczne:p
moja kumpela właśnie kupiła używany - a ja się nabrałam i myślałam,że nowy:)

http://tablica.pl/oferta/wozek-mutsy-transporter-black-3w1-IDXFrd.html

a jak się sprawdzają koła o węższym rozstawie (lub jedno) z przodu? np przy podjazdach takich jak są na schodach często?
 
Ostatnia edycja:
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz ja jestem zdecydowana na 1000% musty tylko zastanawiam się nad uzywana gondola po co płacic 600 jak 300 można i tak gdybam jest jeszcze czas więc może cos wymysle :) fotelik maxi cosi
 
Wozki dobrych marek sa nie do zdarcia

Moj Bugaboo przezylby jeszcze z kilkoro dzieci az szkoda bedzie mi go sprzedawac jak juz wyrosnie a 3 nie planuje :)

Musty jest fajny wozek tylko swoja mase jak dla mnie za ciezki mieszkam na 4 pietrze i nie ma opcji go tachac zazdroszcze ludziom ktorzy mieszkaja na parterze badz maja swoj dom i nie musza wciagac wozka na gore maja wiekszy wybor :)

a mutsy ma dodatkowe siedzisko dla dwojki dzis widzialam na spacerze super sprawa nawet nie wiedzialam o tym :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry