reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
La Mari, jesli chodzi o bujaczek to my niestety uzywalismy przy Julku troche za duzo, bo tak jak piszesz, nauczyl sie w nim zasypiac i pozniej byl problem z innym zasnieciem, za to wygodnie bylo poza domem, bralam lezaczek do tesciow albo na dzialke i sobie w nim drzemal (albo zasypial i go przekladalam na plasko), a Ty jak usypialas poza wlasnym lozeczkiem?
Co do pajacy to mothercare najlepsze :) ale drogie niestety.. :/
Koszyk i kolyske mielismy (kolyske, bo malo miejsca w sypialni, a pozniej przeprowadzilismy sie to juz lozeczko), a koszyk w salonie tez sie fajnie sprawdzil - w pierwszych 3 miesiacach, jak Julus duzo spal.
Co do poscieli to popieram, tez uzywalismy spiworki :)




Ja w ogole nie kupowalam parasolki bo moj wozek 3 w 1 ma lekka i skladana spacerowke. Sklada sie inaczej niz parasolki ale bardzo latwo i wygodnie. Caly wozek jest ok tylko ma male kola - podstawowy minus, za to jest leciutki. A mamy hauck malibu kolor zielony :)
 
Ja uwielbiam body z nexta- nie do zdarcia.
Co do bujaczka- na tak..............moje dziecko miało i od 2 tygodnia życia przesypiało całe noce i nigdy nie musiałam go bujać- ani razu.....sam zawsze zasypiał, w łożeczku też.
Uważam ,że wszystko jest przydatne ale trzeba wiedzieć jak tego używać-wszystko z umiarem :tak:
 
Właśnie dzisiaj rozmawiałam z Mężem o ubrankach dla dzieci i jednogłośnie stwierdziliśmy,że najlepsze jakościowo ubranka dla dzieci ma NEXT. Wszystkie inne mogą się naprawdę chować ( oczywiście mamy też inne marki ubrań jak : Early Days, St. Bernards, George, Mothercare, Adams, F&F itp),ale tak jak Estera mówi lepiej wydać troszkę więcej,ale i posłużą na dłużej.
Moje dziecko nigdy nie zasnęło na bujaczku ,więc to pewnie zależy od Bobasa :tak::tak::tak:

Ja miałam mało rzeczy na 56cm,a Bobo urodził się 2 tygodnie wcześniej i mierzył 52,5 cm. Wszystkie ubranka wydawały się na nim taaaaakie duże :-D:-D:-D a teraz mierzy już 81 cm :-)
 
Mój się urodził 48cm więc 56 nosił długo.Musiałam dokupywać takie malutkie ubranka na 46-48.
A na szczęście w ciuchlandach nextów od groma i czasem nówki są- mój synek sporo z nexta ma ciuszków i super są.Z George tez lubię bardzo i Mexx.
Za to body z Early Days to proażka.......szybko się rozciągają przy szyi i po praniu tez -są potem strasznie szerokie.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nie kupuje rynkowych ubran wiekszosc kupilam w usa ale bardzo tez lubie h&m body bo sie mocno naciagaja

w tych rynkowych zaraz dziury sie robia a i cenowo wychodzi gorzej jak kupowalam na chrzciny body to zaplacilam 14 zl na rynku za biale a w h&m 19 zl wiec roznica mala a jakosc o niebo lepsza . Nexta mam kilka rzeczy i musze potwierdzic ze sa super warte tej kasy

zaluje tylko ze mieszkam w takiej dziurze ze na zakupy takie jak h&m czy jakois inny markowy sklep musze jezdzic 100 km

zawsze jak jade do tesciow to w Kielcach szaleje - moja tesciowa i jej coreczka patrza na mnie jak na wariatke a ja lubie kupowac markowe ciuchy niz szmalec ktory mi sie rozwali po miesiacu


to samo mam z wozkami wole kupic lepszy znanej marki ktory ma dobre opinie nawet uzywany niz czestochowski czolg ktory wazy 15 - 17 kg i te blyszczace srebrne felgi w kolach ktore bija z daleka dla mnie tandeta
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja się pochwalę,że wczoraj od kumpeli dostałam 3 przecudne śpiworki dla naszego szkraba:) piękne - 2 białe i jeden popielaty.... po jej córeczce:) jejku jak widzę te wszystkie malutkie rzeczy to coraz bardziej doczekać się nie mogę:) Poza tym zżera mnie ciekawość jak będzie wyglądało nasze dziecię:)

A co do wózków.... jak dla mnie temat masakra - im więcej forów czytam, tym mniej wiem!

stawiam raczej na coś lepszego ale używanego niż nowego a kiepskiego.... ale i tak wiem,że nic nie wiem....
 
Do góry