reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

reklama
nanulinka, bedziesz pieluchowala tradycyjnie? Pytam bo zaciekawily mnie pieluchy z ceratka :)

Przypomnialo mi sie ze bardzo bylam zadowolona z takich podkladow pod pupe, najpierw pod koniec ciazy mialam pod przescieradlem (w razie jakby wody odeszly w nocy), a pozniej przecielam sobie na mniejsze i jak przebieralam pieluszke to podkladalam pod pupe i jak cos sie wysmyknelo to na jednorazowy podklad - hyc do smieci i byl porzadek :)
 
nanulinka, bedziesz pieluchowala tradycyjnie? Pytam bo zaciekawily mnie pieluchy z ceratka :)

Przypomnialo mi sie ze bardzo bylam zadowolona z takich podkladow pod pupe, najpierw pod koniec ciazy mialam pod przescieradlem (w razie jakby wody odeszly w nocy), a pozniej przecielam sobie na mniejsze i jak przebieralam pieluszke to podkladalam pod pupe i jak cos sie wysmyknelo to na jednorazowy podklad - hyc do smieci i byl porzadek :)

Podklady super sa ja tak samo robilam jak Ty przy przebieraniu majel :)
 
Nie:) nie dalabym chyba rady tradycyjnie:) te 2 pieluchy z podkladka to np jak sie wychodzi z dzieckiem to zeby zabrac jako przewijak na przyklad:)
 
nanulinka, ja na wychodne tez zabieralam podklady, te o ktorych pisalam :) zreszta do tej pory w teren biore podklad, a w domu jak przebieram siuski to nie, ale jak cos wiecej to tez podkladam.
 
nanulinka, tak o cos takiego chodzi :) ja akurat mialam innej firmy, bo bylam wtedy w Anglii i kupilam pamersa, ale to wlasnie takie podklady :) polecam!
 
Podkłady super sprawa.
Nam się jeszcze potem sprawdziły jak małego odpieluchowywałam i nie wkładałam mu już pieluszki do spania w dzien i na noc to tylko podkład kładłam.
Ja kupowałam w Rossmanie podkłady.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, przeglądałam sobie wózki i bardzo spodobał mi się ten najnowszy model x landera (move chyba). wydaje się idealny, ale doczytałam, ze waży prawie 15 kg? jak na moje oko to strasznie dużo, nie uważacie? ja co prawda mieszkam w bloku z windą, no ale na półpiętro trzeba wózek wnieść. co myślicie?
 
reklama
a to moje zdobycze dzisiejsze - niestety zdjęcia z tel więc wszystkie kolory jakieś wyblakłe wyszły.....:(

IMAG0909.jpgIMAG0910.jpgIMAG0911.jpgIMAG0912.jpgIMAG0914.jpgIMAG0915.jpgIMAG0916.jpgIMAG0917.jpgIMAG0918.jpgIMAG0919.jpg

za wszystko zapłaciłam całe 20zł:p
 
Do góry