reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

NO WŁAŚNIE TAK MYŚLAŁAM - TAK WIĘC TO CHYBA BĘDZIE JEDNO Z MOICH KRYTERIÓW:) kolejne to:
- duża gondola - te wszystkie śpiworki i inne cuda, wkońcu urodzimy na zimę....
- stabilność a co za tym idzie nie będzie pewnie najlżejszy - choć waga ma też duże znaczenie bo 5 piętro mimo windy wymaga wniesiena choćby na półpiętro (trzeba tu będzie jakoś wypośrodkować)
- chcę żeby dało się do stelaża zamontować fotelik ( na zakupy fajna opcja)
- rączka musi mieć reg wysokości bo mam 175cm, mój S. ma 190 - spotkałam się z takim wózkiem co to się go nie dało regulować i było niewygodnie bo za nisko....
- jakie kolejne???? nie mam pojęcia:)
 
reklama
nanulika, fajna jest przekladana rączka w wozkach

wracajac do tematu slabych firm ubraniowych to ubranka z pepko - najgorsze eg mnie, niektore po 1 praniu juz sa do niczego..
 
Polecam sposób z kupowaniem używanej gondoli do wózków, można naprawdę sporo zaoszczędzic :-) Ja mam wózek po pierwszym dziecku, teraz tylko dokupię jakąs fajną spacerówkę/parasolkę.
 
Mutsy ma wyciągana rączkę.......dużą gondole.......i możliwość przypięcia fotelika np maxi cosi i jeszcze jakiś dwóch innych firm...ale tez są ich oryginalne foteliki w zestawie.
A co wnoszenia..to ja tez mam kilka schodów na parter.....po prostu wciągałam wózek po schodach...........kwestia wprawy....a jak duże koła to no problem. nawet zjeżdżałam kołami i nigdy nawet nie było sytuacji że mi się zachwiał.
 
A co wnoszenia..to ja tez mam kilka schodów na parter.....po prostu wciągałam wózek po schodach...........kwestia wprawy....a jak duże koła to no problem. nawet zjeżdżałam kołami i nigdy nawet nie było sytuacji że mi się zachwiał.

ja do niedawna mieszkałam na trzecim pietrze bez windy, i tego mojego X-landera tak samo wciągałam po schodach, nie było szans żebym go wniosła, rzeczywiście kwestia wprawy aczkolwiek do przyjemności to nie należało, przynajmniej siłownia nie była mi potrzebna;-)
teraz mieszkam tez na 3 ale z winda bez żadnych półpięter wiec teraz wychodzenie z wózkiem to będzie raj:tak:
 
Polecam sposób z kupowaniem używanej gondoli do wózków, można naprawdę sporo zaoszczędzic :-) Ja mam wózek po pierwszym dziecku, teraz tylko dokupię jakąs fajną spacerówkę/parasolkę.


zgadzam sie wiekszosc mam nie uzywa tych spacerowek w wozku w 3w1 bo sa zbyt ciezkie



Elzu - ja dodam jeszcze 5-10-15 chlam z ktorych schodzi kolor


estera - moja kolezanka ma mutsy i mieszka na 4 pietrze masakra nie wciaga go na gore tylko przypina cos ala szyfrem na parterze
ile gondola mustsy ma cm bo na forum dziewczyny pisza ze nie jest duza i az jestem ciekawa
ma tylko budke kiepska slaba sie naciaga i to jego minus
 
sasanka, oo nie wiedzialam ze 5-10-15 slabe, wiekszosc ubranek w Anglii kupowalam, a ten sklep wydawal mi sie spoko, dzieki za info :) bede omijac
 
Mutsy ma wyciągana rączkę.......dużą gondole.......i możliwość przypięcia fotelika np maxi cosi i jeszcze jakiś dwóch innych firm...ale tez są ich oryginalne foteliki w zestawie.
A co wnoszenia..to ja tez mam kilka schodów na parter.....po prostu wciągałam wózek po schodach...........kwestia wprawy....a jak duże koła to no problem. nawet zjeżdżałam kołami i nigdy nawet nie było sytuacji że mi się zachwiał.

Tak raczka swietna dla wielkoludów takich jak my rewelacja :) co do gondoli nie jest ona największa ale jak oglądałam inne to jakieś 2 cm wieksze to żadna różnica :) mutsy ma foteliki niby fajne bo regulowane oparcie ale sprzedawca powiedział że w stosunku do maxi cosi wypadaja słabo w testach dlatego ja wybieram maxi cosi jesli chodzi o wózek X-landera ma go znajoma i jak dla mnie nie jest to fajny wózek spacerówka wygląda fajnie ale tylko wygląd ma fajny w prowadzeniu już nie jest taki super a jak z gondola w sklepie oglądałam to jak porusza się wózkiem to trzepie się ta gondola dziwnie to moja opinia :)
 
reklama
popieram Maxi Cosi - najlepsze

ja nie miałam adaptera i teraz chyba też nie kupię, zapiąć normalnie pasy nie jest trudno, 3 sekundy i po sprawie
 
Do góry