reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

A ja wybrałam sie na zakupy i w koncu kupilam zimowe butki Adasiowi:tak:bo jak obejrzalam pogode na nadchodzace dni to....brrr...no prawdziwa zima idzie moje drogie panie;-)
Hehe...ale 3-4 stopnie ciepla to mus miec cieple buciki:tak:
No i takie kupilismy,i te spodenki co zamowilam na allegro:-)
 

Załączniki

  • Obraz 009.jpg
    Obraz 009.jpg
    91,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Obraz 012.jpg
    Obraz 012.jpg
    99,2 KB · Wyświetleń: 32
  • Obraz 016.jpg
    Obraz 016.jpg
    81,3 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Dziewczyny byłam dziś w biedronce, są kombinezony za 30zł, rajstopki, welurowe pajacyki i komplety bluzeczka+spodnie, niestety wszystko prócz rajstop kończy się na rozmiarze 86...
 
No to i ja się pochwalę ostatnimi zakupami :-p do szczęścia brakuje nam tylko bucików, zarówno takich domowych kapcioszków jak i zimowych. Rozglądałam się po sklepach, ale nie maja porządnych botków domowych, takich troszkę wyzszych, muszę się usmiechnąć do mamy, moze mi wysle .
Dla porównania podam wam ceny tego co zakupiłam:
1.Zielona kurteczka - 40 euro
2.Kurteczka ciemnozielona z szalikiem - 8 euro
3.Czapeczka i rękawiczki - 3 euro
4.Spodnie - 5 euro
5.Siedmiopak body - 6,50 euro
 

Załączniki

  • CIMG5841.JPG
    CIMG5841.JPG
    42,7 KB · Wyświetleń: 48
  • CIMG5844.JPG
    CIMG5844.JPG
    40,7 KB · Wyświetleń: 44
  • CIMG5835.JPG
    CIMG5835.JPG
    93,9 KB · Wyświetleń: 33
  • CIMG5838.JPG
    CIMG5838.JPG
    67,1 KB · Wyświetleń: 35
  • CIMG5826.JPG
    CIMG5826.JPG
    70 KB · Wyświetleń: 44
Nata-Śliczne zakupy wszystko bardzo tanie nawet jak na polską kieszeń,no oczywiście oprócz zielonej kurtki bo cena taka sama jaką ja dałam za swoją.
 
a Julka wyrosla z zimowych butow. ostanio namierzylam sie bucikow i co sie okazalo? mamy rozmiar 25 z deitex z deichmania za 59 :) wczesniejsze miala rozmiar 23 z 14,5 cm ;/ nie karmie jej drozdzami :)
8b5f9244dbf98fc4.jpg


pozatym chodzimy w tym futerku co kiedys pokazywalam :) tak wiec cieplutko nam :)

co wasze bomble dostana od mikolaja? my zaszalelismy i kupilismy
EDUKACYJNY MULTIBOX DLA MALUSZKA NOWOŚĆ 2009 (505683176) - Aukcje internetowe Allegro
do tego dostlismy kase od mojej babci kupilismy malej do teog szczaniaczka uczniaczka :) od moich rodzicow Julka dostanie stolik i krzeselko z ikei z serii mamut :) a od drugiej babci klocki duplo :)

czy tylko ja mam takiego swiara jak wejde do dzialu z zabawkami? uwielbiam ogladaci kupowac zabawki . zauwazylam ze Julce kupujemy zabawki ktore sami chcieli bysmy miec :)
 
reklama
mrówka ja mam tak samo wszystko bym kupiła ten multibox super nigdy wczesniej takiego czegos sprytnego nie widziałam a ja kupiłam wiki FISHER PRICE WODNY SWIAT KUBUSIA PUCHATKA -EXPRESS (510565363) - Aukcje internetowe Allegro
od mojej siostry dostanie pianinko Super pianinko !!!!!!!!!!! POLECAM !!!!!!!! (491248166) - Aukcje internetowe Allegro od babci KRZESEŁKO UCZYDEŁKO FISHER PRICE SKLEP ŁÓDŹ (508216098) - Aukcje internetowe Allegro
od drugiej babci lalke Agatke z akcesoriami od chrzestnej super nocnik poiwem wam że sama bym usiadła na nim HIT!! MUZYCZNY NOCNIK - stołeczek FISHER KRAKÓW (487687732) - Aukcje internetowe Allegro i od chrzestnego matę muzyczną ale jeszcze święta przed nami
 
Do góry