reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

ja tez tak przez przypadek znalazlam to na allegro :)

wiesz co dobrze ze to firma fisher price bo maja regulacje glosnosci i rodzicom tak uszy nie bola :)
 
reklama
aneta: ja ogladajac na zywo te teletubisie odnioslam wrazenie ze jakies takie zbyt delikatne i lekko badziewnie wykonane , moze prostu to dlatego ze ogladalam ze w cerfurze gdzie wszysy dotykali i moze dlatego takie. mi sie nie podobaja w kazdy ze badz razie :)
 
aneta: ja ogladajac na zywo te teletubisie odnioslam wrazenie ze jakies takie zbyt delikatne i lekko badziewnie wykonane , moze prostu to dlatego ze ogladalam ze w cerfurze gdzie wszysy dotykali i moze dlatego takie. mi sie nie podobaja w kazdy ze badz razie :)
Nie wiem czy akurat te oglądałaś bo są różne ale jak dla mnie są pięknie wykonane i wyglądają na solidne.

Ostatnio udało mi się dla Ali wylicytować takie ciuszki.Są naprawdę rewelacyjne to mój pierwszy zakup tego typu na Allegro ale jestem zadowolona bo na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach.Będzie miała Alunia do śmigania po domu i na podwórko.
Mega Paka -57-szt,d.dziew., 92-104,H&M,Next (502788290) - Aukcje internetowe Allegro
 
aneta: porostu takie odnioslam wrazenie , do tego te teletubisie co tancza to takie jakies nie do przytulenia bo maja caly ten mechanizm i nie sa takie miekkie :p a ciuszki super. ala bedzie jak mala ksiezniczka
 
aneta: porostu takie odnioslam wrazenie , do tego te teletubisie co tancza to takie jakies nie do przytulenia bo maja caly ten mechanizm i nie sa takie miekkie :p a ciuszki super. ala bedzie jak mala ksiezniczka
Ten akurat nie jest tańczący,tamte są dużo droższe i tak jak mówisz są twarde.
 
reklama
ja tez nie umiem licytowac :) ciuchy jak juz kupuje na allegro na w opcji kup teraz, co i tak sie rzadko zdaza, predzej na allegro kupuje zabawki itp rzeczy
 
Do góry