reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
Ja mam 'W oczekiwaniu na dziecko' swiatna ksiazka,opisuje ciaze tydzien po tygodniu,oprocz tego opisuje inne problemy,choroby,obawy,jest tez dzial dla tatusiow.Swiatna ksiazka-przyjaciolka:)
 
ja chciałabym kupic dla mojego męża księżkę - w lutym ma urodzinki i jeszcze bardziej niż ja chyba nie wierzy w dzidzię we mnie hihihih (ale od 3 dni rośnie mi brzuszek i może już uwierzy), w każdym razie - chciałabym mu zafundowac coś mądrego i łatwego w czytaniu aby wyparowały mu z głowy słowa kolegów - "stary to ostatnia szansa na realizacje marzeń, jak urodzi się dziecko przepadłeś..."

ps. jak miło rozmawiac na wspólne tematy :)
 
Ja mam wlasnie 'W oczekiwaniu na dziecko' i mi sie bardzo podoba. Podtytul jest 'poradnik dla wszystkich matek i ojcow' wiec dla kazdego cos dobrego:-) A mozna tam rzeczywiscie znalezc wiele interesujacych informacji.
 
Termometr kupiłam taki do ucha (dużo za niego zapłaciłam) ale kompletnie się nie sprawdził:wściekła/y:za każdym razem pokazywał inną temp. i używamy takiego zwykłego, elektronicznego w pupie:tak: Podobno najbardziej wiarygodny pomiar:-)

Anyżówka jeśli masz miejsce to lepiej osobno. Kilka dni temu w tv widziałam jak fachowiec się na ten temat wypowiadał.
 
Anyżówka uwazam, ze jesli nie ograniczaja Cie fundusze i miejsce to lepiej kupic oddzielnie suszarke.
sylwia.m
jesli masz jakis spradzony model to podaj prosze linka, bo ja podczytuje doswiadczone mamusie i zapisuje sobie co musze kupic :)
I jeszcze jakis laktator polecalyscie - reczny chyba ale jakis konkretny model, marka? Ja po macierzynskim bede musiala wrocic do pracy a poniewaz dojezdzam ok. 45 minut to daje nam 9,5 h poza domem, wiec laktator bedzie niezbedny :)
 
Matylda ja polecam avent isis Ale nie kupowała bym od razu, dopiero przed powrotem do pracy. Niestety nie każde karmieni kończy się powodzeniem, lepiej poczekać.:tak:
 
reklama
Do góry