reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

KarinaNieZie pisze:
Ps. Wiktor mojej siostry to tez straszny niejadek. Toleruje tylko mleko z platkami ( sucha karma) i frytki.

identyko !!!! Moj Wiktor tez tylko płatki !!!! nontoper !!!

No rzeczywiscie, wiem ze nie takie znowu inne to moje zdanie ;D
 
reklama
Wiktor ma wprowadzoną nawet norme na "swoja karmę" - moze jesc tylko rano i wieczorem bo on chetnie jadl by to takze na obiad i podwieczorek. A w weekend musi jesc kanapki z serkiem i wedliną.
 
no identyko....
Platki na sniadanie, na drugie sniadanie, na obiad, na podwieczorek i na kolacje... aaa i jeszcze na deser ;D ;D ;D
Tez wydzielam - a raczej robie tak:
Wiktorku, dostaniesz płatki jak tylko zjesz pięknie cały obiad (olbo inne danie)... wtady Wiktor zje wszystko, a potem i tak sie o platki upomina ;D
 
Nie wiem czy znowu się nie pomyliłam w doborze wątku. No ale kij.


Mam mały problem z bucikami na już. Z zimowymi co prawda też ale to już inna bajka.

Patryczek do tej pory nosił w wózku różne pluszowe papućki oraz buciki Gufo. Dopóki było za duże było ok. A teraz kiedy są rozmiarowo dobre okazała się że mały ma wysokie podbicie i za cholerę się mu nie da ubrać tych butków.
W czym jeżdżą Wasze grudniowe dzieciaczki??
Nie wiem co kupić. A przecież w samych skarpecinach to biedaczkowi zimno :(



Jeśli chodzi o jedzenie w krzesełku to mój mały tylko tam potrafi zjeść jak człowiek :)
I choć te krzesełko-gigant, zajmuje pół kuchni to jestem zadowolona z zakupu.
Jak je na kolanach to wszystko w koło jest w jedzeniu :)
No chyba, że je butlę.

Tak czytam i aż się przeraziłam ,że grudniowe maluchy jedzą płatki z mlekiem :) :) :)
Dobrze, że tylko źle przeczytałam :p :D

pozdrawiam
 
Magdamaj czekam na fotki zakupowego szalenstwa w h&m !!! >:D moja kolezanka wczoraj byla w Olsztynie i miala mi wlasnie tam kupic body na dlugi rekawek ale chlopiece byly ladne, a dziewczece albo mdle albo brakowalo rozmiaru 80 :p a tak mowila, ze poza tym same cudenka ciuszki ;D
 
przefajowskie rzeczy !!!!!!!!!!!!!!!!! Majeczka bedzie miala w czym wybierac ;D swietna kurteczka ;D i kombinezon - a propo niego dziewczyny kupujecie kombinezony bo ja mam tylko kurtke na zime dla Ady i nie wiem czy zaopatrywac sie w kombinezon :p
 
reklama
Madziu - boskie ubranka :)
Wiktor ostatnio chciał tam kupić wszystkie rzeczy mające Kubusia - bo on fanem jest wielkim - i tak łaził po cąłym sklepie i ciągle mi przynosił mówiąc:
Mamusiu, zobacz, tu jest kubus...
mamusiu, a zgadnij co tu jest ? KUBUS !!
hehehe
 
Do góry