reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Joeey ja też mam tylko kurtkę...i na razie nie chce kombinezonu ale czy jest potrzebny to się dopiero okaże
nie lubie kombinezonów i mam nadzieje że się obejdziemy bez

Magda no poszalałaś żółta bluza baaaaardzo fajna i bodziaki ekstra .......no i w ogóle wszystko
 
reklama
Ketsa - a pewnie ze sie obejdziecie :) Ja też nie lubię kombinezonów - Wiktor nie miał na pierwszą zimę - a był młodszy, bo z lutero - i nic mu sie nie stało :)
 

A no to super Wanda od ciebie to takie inforacje z pierwszej ręki i najpewniejsze to dobrze że nie musze szukać żadnych takich worów na zime.
 
Ty, Madzia - a o tym goopia nie pomyślałam :D :D :D
ale luzik, jak juz wyjdzie nam wyjazd na narty, to wtedy będe się martwić...
ale w sumie to ja mam kombinezon na rocznego maluszka - granatowy, ale ciepły :)
Więc raczej Wiktorka trzeba będzie wyposażyć :)
 
A ja tzn WeroNika ma 3 kombinezony (odziedziczone po kuzynostwie).
Jestem wdzięczna kuzynce, za zasilanie szafy Niśki :) ogromne oszczędności to dla mnie.

 
reklama
Dziewczyny wlasnie licytuje fajan rzecz dla Szymka na alegro!!jak wygram to wam pokaze!!!ale narazie nie powiem bo byscie mnie zaczely przebijac!!!!!!!!!ale cudo-mowie wam!
 
Do góry