reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kotuska83 - dzięki. Widać, że mój scenariusz podobny do tych Twoich powyżej.
Ciekawe ile jeszcze badań mnie czeka, zanim będzie pewne, że to koniec.
Jak myślisz, będę miała crio w kolejnym cyklu czy każą mi jednak odczekać?
 
Kasik Maluszek pomachał
Mamusi zeby powiedzieć zeby sie nie denerwowała tak bo w psychiatryku wyląduje :) hihi ale duży juz człowieczek :) czekamy na szczegóły , a ten lekarz cos mówił o plamieniu czy cos tam jeszcze w środku masz ?
Kotuska cos ty wczoraj jadła ze cie tak zaatakowało? Ja wczoraj napilam sie hrerbaty cytrynowego bo kialam taaaką ochote ze szok i co ? Odbijało mi sie herbatą a potem juz kłaczki herbatowe :/

Marikka ty Nie myśl o najgorszym , do samego koca trzeba wierzyć w maluszka i my ciotki forumowe po to tu jesteśmy :) tak jak piszą dziewczyny zrób jeszcze bete po 48h i zobaczymy co dalej
 
Kotuska usg bylo przez brzuch, doktor bardzo sympatyczny ale to juz wiesz, nie bylo opoznien, chyba nawet weszlam 5 minut przed czasem. Krew oddalam, wizyta u genetyka 8 pazdziernika. Zdjecie postaram sie wstawic wieczorkiem. Teraz stoimy w korku a chcemy jeszcze zajechac na obiad do knajpki na trasie, po rewolucji Geslerowej.
 
Kasik gratuluje... 6 cm szczescia :tak:

Marrika hmm twoja beta troszke niska ale rosnie.. a ten wysoki wynik to mogl byc wyrzuc progesteronu...koniecznie powtorz badanie za 48h..:tak:
 
Dzwonił doktorek. Jeszcze mniej wiem niż przed jego telefonem. Ochrzanił mnie, że mam negatywne myśli, że wszystko jest ok, bo beta wzrasta "niemal" książkowo :zawstydzona/y:
Jak gdyby nigdy nic, jakby była to wzorcowa ciąża zaprosił na wizytę z USG 02.10 :eek: Pytam czy powtórzyć betę. Mówi, że w poniedziałek (14 dpt), a ja na to, że może lepiej po 48h w sobotę? Stwierdził, że to za krótki czas i będzie niemiarodajne.
Czy Wy coś z tego rozumiecie?

P.S. Mąż mi zakazał internetów, bo wg Niego od tego mam negatywne podejście. A ja uważam, że po prostu realistyczne.
 
reklama
WRZESIEŃ:

25.09.2014 Kasik prenatalne
25.09.2014 Marikka III weryfikacja

26.09.2014 Magda, echo serca
27.09.2014 Marikka wysoki przyrost bety
29.09.2014 Nika wizyta u immunologa
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
30.09.2014 Medalikara wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
02.10.2014 Marikka wizyta
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
09.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry