reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów 18 tydzień

Kasia9611

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2021
Postów
15
Witam 🙂
Aktualnie jestem w 18 tc 3 dni. Póki co nie poczułam ruchów dziecka, ale tez nie mam żadnych objawów ciążowych - czuje się jakbym w niej nie była. Do tej pory pobolewalo mnie podbrzusze, jajniki..., ale ginekolog nie znalazł przyczyny - od kilku dni bóle ustały. Czuje się dobrze, piersi czy sutki nie są wrażliwe, wrażliwości na zapachu czy nagłego apetytu, nie mam zgagi czy innych „typowych” objawów dla tego trymestru. Ogólnie od początku ciąży nie miałam jakiś mocnych objawów, na początku wrażliwe piersi, trochę mdłości.

Jeżeli chodzi o ciąże, jest to moja druga ciąża, pierwsze poronienie we wrześniu 2020 roku, 1 października zabieg łyżeczkowania - puste jajo. Ostatnia miesiączka 26 listopada, kolejna już nie przyszła. Od początku jestem na luteinie do 14 tygodnia duphaston. Na badaniu genetycznym niestety wyszła powiększona przezierność (3,39) oraz nie zbadano kości nosowej (ze względu na nieodpowiednie ułożenie płodu). Test PAPPA wyszedł ok, ale dla pewności zrobiłam nifty pro które wykluczyło wady, ale jednak cały czas się boje ze coś jest nie tak..

Czy taki brak objawów i dobre samopoczucie na tym etapie jest normalny? Wizyta dopiero za tydzień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drugi trymestr to złoty czas ciąży. Brzucha nie ma, objawów też, ja mogłam góry przenosić w tym czasie. Nie powinnaś się niczym martwić, zanik objawów to normalna rzecz na tym etapie, ale jeżeli bardzo się martwisz to przyspiesz wizytę u gina.
 
Podczas pierwszej ciąży nie miałam objawów praktycznie żadnych od początku do końca gdyby nie brzuch to nie wiedziałambym że jestem w ciąży 😂😂 w drugiej donoszonej bylo inaczej dużo dużo gorzej i jakos tak do końca bylo ciężko więc każda ciąża inna i nie ma się co martwić
 
Do góry