reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt niskie beta hcg?

Jak u Ciebie sytuacja? Ja mam bete 247 w 6 tygodniu.... chociaz owu mogla o kilka dni się przyznać maks! Także wychodzilby mim 5 tydzień w najgorszym wypadku.
wszystko okej :) było już widać serduszko, a teraz jestem w połowie 8 tygodnia ciąży - 2 tyg. ciąża młodsza niż wskazuje miesiączka, bo owulacja musiała się najwyraźniej przesunąć.
 
reklama
Może mi pomożecie? Cykle mam co 28 dni.
Ostatnia miesiączka 29styczen.
Okres powinnam dostać pod koniec lutego Ale nadal cisza. Zrobiłam betę 5 marca i wyniosła 7.41 powtórzyłam po 3dniach i jest 33.7
Dodam że ginekolog powiedziała że to pewnie ciąża biochemiczna i dała mi luteine na wywołanie miesiączki. Dodam że testy 1 i 4 marca wyszły negatywne. Nie mam objawów ciąży oprócz braku okresu.
Nie wiem ci myśleć o tym.
Poprzednie ciążę miały wartości w setkach
 
wszystko okej :) było już widać serduszko, a teraz jestem w połowie 8 tygodnia ciąży - 2 tyg. ciąża młodsza niż wskazuje miesiączka, bo owulacja musiała się najwyraźniej przesunąć.
To super :) ja mam obawy znowu bo ostatnio coaza tez byla młodsza cały czas, serce było i potem okazało się na wizycie w 11 tyg, że jednak przestało bić w 9... mam juz uprzedzenie do takiej obsuwy;)
 
Może mi pomożecie? Cykle mam co 28 dni.
Ostatnia miesiączka 29styczen.
Okres powinnam dostać pod koniec lutego Ale nadal cisza. Zrobiłam betę 5 marca i wyniosła 7.41 powtórzyłam po 3dniach i jest 33.7
Dodam że ginekolog powiedziała że to pewnie ciąża biochemiczna i dała mi luteine na wywołanie miesiączki. Dodam że testy 1 i 4 marca wyszły negatywne. Nie mam objawów ciąży oprócz braku okresu.
Nie wiem ci myśleć o tym.
Poprzednie ciążę miały wartości w setkach
A wiesz kiedy była owulacja? Byłaś na monitoringu? Jeżeli nie, to być może owulacja się przesunęła I ciąża młodsza niż się wydaje z terminu ostatniej miesiączki?
Beta niska, ale przyrost wg mnie w ciągu 72h w normie.
 
Może mi pomożecie? Cykle mam co 28 dni.
Ostatnia miesiączka 29styczen.
Okres powinnam dostać pod koniec lutego Ale nadal cisza. Zrobiłam betę 5 marca i wyniosła 7.41 powtórzyłam po 3dniach i jest 33.7
Dodam że ginekolog powiedziała że to pewnie ciąża biochemiczna i dała mi luteine na wywołanie miesiączki. Dodam że testy 1 i 4 marca wyszły negatywne. Nie mam objawów ciąży oprócz braku okresu.
Nie wiem ci myśleć o tym.
Poprzednie ciążę miały wartości w setkach
Jeszcze dodam, że ja bym na twoim miejscu powtórzyła raz jeszcze betę, żeby upewnić się co do przyrostu. W przypadku biochemicznej wzrost będzie niewielki, lub pojawi się spadek. Jeżeli będą się podwoi, to na wszelki wypadek skonsultowała bym się z innym ginekologiem.
 
wszystko okej :) było już widać serduszko, a teraz jestem w połowie 8 tygodnia ciąży - 2 tyg. ciąża młodsza niż wskazuje miesiączka, bo owulacja musiała się najwyraźniej przesunąć.
Jeszcze dodam, że ja bym na twoim miejscu powtórzyła raz jeszcze betę, żeby upewnić się co do przyrostu. W przypadku biochemicznej wzrost będzie niewielki, lub pojawi się spadek. Jeżeli będą się podwoi, to na wszelki wypadek skonsultowała bym się z innym ginekologi
 
Tak wiem. Beta powtórzę w środę lub piątek. Owulacji miałam w drugim tygodniu lutego-monitorowana i w 3 tygodniu lutego byłam u ginekologa i mówiła że już po owulacji. Także bardzo martwię się ta niska beta. Jeszcze bardziej zastanawia mnie fakt że ginekolog kazała brać luteine 50mg na wywołanie miesiączki bo mówi że niska beta jest także to ciąża biochemiczna będzie. (Miałam raz)
 
Tak wiem. Beta powtórzę w środę lub piątek. Owulacji miałam w drugim tygodniu lutego-monitorowana i w 3 tygodniu lutego byłam u ginekologa i mówiła że już po owulacji. Także bardzo martwię się ta niska beta. Jeszcze bardziej zastanawia mnie fakt że ginekolog kazała brać luteine 50mg na wywołanie miesiączki bo mówi że niska beta jest także to ciąża biochemiczna będzie. (Miałam raz)
A znasz dokładną datę? Tzn. chodzi mi, którego dnia była owulacja?

Jeżeli betę robiłaś dzisiaj, to koniecznie zrób po 48 lub 72 godzinach. Czyli środa lub czwartek. W tym samym laboratorium o tej samej godzinie. Wtedy wyniki można porównać i stwierdzić czy przyrost prawidłowy.
 
Tak. owulacje mialam 12 lutego. I tydzien pozniej bylam u gin i mowila ze juz po owulacji
A znasz dokładną datę? Tzn. chodzi mi, którego dnia była owulacja?

Jeżeli betę robiłaś dzisiaj, to koniecznie zrób po 48 lub 72 godzinach. Czyli środa lub czwartek. W tym samym laboratorium o tej samej godzinie. Wtedy wyniki można porównać i stwierdzić czy przyrost prawidłowy.
 
reklama
Do góry