reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt niskie beta hcg?

Tak. owulacje mialam 12 lutego. I tydzien pozniej bylam u gin i mowila ze juz po owulacji
Wiesz co, jeżeli faktycznie owulacja była 12go, to rozbieżność jest. Aczkolwiek lekarz potwierdził owulację dopiero tydzień później i myślę, że mogał się ta owulacja jednak przesunąć. Sprawdź jutro betę. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Tym czasem trzymam mocno kciuki. I czekam na jakieś wieści 🙂
 
reklama
Wiesz co, jeżeli faktycznie owulacja była 12go, to rozbieżność jest. Aczkolwiek lekarz potwierdził owulację dopiero tydzień później i myślę, że mogał się ta owulacja jednak przesunąć. Sprawdź jutro betę. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Tym czasem trzymam mocno kciuki. I czekam na jakieś wieści 🙂
Wiesz co, jeżeli faktycznie owulacja była 12go, to rozbieżność jest. Aczkolwiek lekarz potwierdził owulację dopiero tydzień później i myślę, że mogał się ta owulacja jednak przesunąć. Sprawdź jutro betę. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Tym czasem trzymam mocno kciuki. I czekam na jakieś wieści 🙂
Hej :) właśnie Wróciłam z usg. Lekarz wykluczył ciążę-brak jakichkolwiek nawet najmniejszych jej oznak. Także u mnie beta się pewnie pomyliła albo coś. Mam odstawić luteine i czekać na miesiączka :)
 
Wiem. Dziś odebrałam wyniki papierowe z poprzedniej bety i U nich w laboratorium normy od 1-10tygodnia zaczynaja sue od 217 w zwyz. Takze u mnie to nie ciaza. Zastanawiam sie tylko co to?
A lekarz nic nie mówił? Bo przecież miałaś wzrost...niska ta beta ale jednak rosła...ja bym dla pewności sprawdziła jeszcze raz. BHCG może również oznaczać nowotwór np. jajnika ale skoro usg czyste to na pewno jest ok.
 
A lekarz nic nie mówił? Bo przecież miałaś wzrost...niska ta beta ale jednak rosła...ja bym dla pewności sprawdziła jeszcze raz. BHCG może również oznaczać nowotwór np. jajnika ale skoro usg czyste to na pewno jest ok.
Bety juz nie będę powtarzała. We wtorek mam zabieg w szpitalu więc Zobaczymy czy tam coś będzie widać na usg. Bo tak jak mówię żadnych objawów ciąży oprócz zatrzymania okresu i bety nie mam.

Co do tego raka jajnika to właśnie czytałam. Gin mówiła że wszystko dobrze jest.
 
Hej! Dziewczyny może któraś z Was tak miała. Mam już dwójkę dzieci, ale staramy się o trzecie. Okres mam z reguły jak w zegarku, jeżeli już sie zdarza to wcześniej. Nigdy mi się nie spóźniał (nie licząc ciąży). Wcześniej nigdy bety nie robiłam. Teraz zrobiłam na drugi dzień po spodziewanej miesiączce i wynik <2,30. Według tego nie jestem w ciąży, okresu brak, testy negatywne nadal. Możliwe że po prostu beta jeszcze nie „złapała” ciąży? Czy zwyczajnie sobie wkręcam?
 
Hej! Dziewczyny może któraś z Was tak miała. Mam już dwójkę dzieci, ale staramy się o trzecie. Okres mam z reguły jak w zegarku, jeżeli już sie zdarza to wcześniej. Nigdy mi się nie spóźniał (nie licząc ciąży). Wcześniej nigdy bety nie robiłam. Teraz zrobiłam na drugi dzień po spodziewanej miesiączce i wynik <2,30. Według tego nie jestem w ciąży, okresu brak, testy negatywne nadal. Możliwe że po prostu beta jeszcze nie „złapała” ciąży? Czy zwyczajnie sobie wkręcam?
Możesz powtórzyć bete po 48h lub 72 h,ale beta raczej sie nie myli , xhyba ze cos sie przesunęło, choć możesz też sobie wmawiać, bo chcesz
 
Wiesz co, jeżeli faktycznie owulacja była 12go, to rozbieżność jest. Aczkolwiek lekarz potwierdził owulację dopiero tydzień później i myślę, że mogał się ta owulacja jednak przesunąć. Sprawdź jutro betę. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Tym czasem trzymam mocno kciuki. I czekam na jakieś wieści 🙂
Jutro jadę do szpitala. Niestety beta rośnie Ale ma za niskie przyrosty. Tydzień temu pecherzyk ciazowy z całkiem żółtym miał 0.11m A w srode 24.03) miał 0.8mm I byk pusty.
Także nie nastawiam się na nic dobrego.
 
reklama
Do góry