reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia nasze i naszych brzuszków :)

myszko nie wiesz jak wyglądałam przed ta ciążą więc po co piszesz takie komentarze, bo nie rozumiem...chcesz byc po prostu niemiła? Jestem wysoka 173 cm i przed ciążą byłam szczupła - nie miałam oponki czy brzucha. Więc to nie jest pozostałość po poprzedniej ciąży gdyż byłam w niej 15 lat temu - szmat czasu. I w 4 miesiące schudłam 16 kg (w ciąży przytyłam 12kg) Zawsze należałam do osób szczupłych. Taki komentarz jest dla mnie niemiły. Mam nadzieję, że nie chciałaś urazić mnie celowo..


Julianka oczywiscie zupelnie zle mnie zrozumialas ;-)
Ja mam rozstepow tyle, ze moglabym robic za tatar :-D i powstaly w pierwszej ciazy. Dla mnie posiadanie ich nie jest powodem do kompleksow i traktuje je dokladnie tak jak napisalam... jestem mama. Owszem zdarzaja sie i roztepy z otylosci, ale to nie o tym mowilysmy i nigdy nieocenialam, ani nie zamierzam oceniac kto jak wyglada... najwazniejsze jak sie z tym czuje ;-) i to tez nie jest moja sprawa.

Chyba daruje sobie komentowanie Twoich postow bo widze, ze jestes bardzo anty nastawiona...
pozdrawiam
 
reklama
Dotkass jednak funkcja moderatora jest u nas potrzebna :) ktos musi stac na straży bo zaczyna robic sie gorąco..

Dotkass brzunio fantastyczny :D juz tak widac :) ekstra krągłości - w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) zaznaczam hehehe
 
Dotkass - ja też chcę takie wcięte pionowe boczki, a u mnie kurna nic, jedyne co to wałki w poziomie i zwisający fałd. Słyszałam, że brzuszek może być na róż Bez tytułu.jpgnej wysokości, ale bez przesady...
 
Dotkas ja tez waze troche ponad 80 (81,5 dokladnie waga z dzisiejszego poranka) i mam gleboko w... czy komus to sie podoba czy nie ;-)
Raz sie tyje, raz chudnie, a najwazniejszy jest charakter i jakie mamy wnetrze ;-) to sie raczej nie zmienia. Cenie ludzi po tym jacy sa, a nie za to jak wygladaja ;-)
Postaram sie wrzucic zdjecie swojego "tatarka" choc jak chudne lepiej go widac ;-)
Teraz za to mam sciezke, bo cos mnie pochlalo w nocy, a synus stwierdzil, ze mam wyjatkowo slodki brzuszek...bo tylko na nim cos zrobilo sobie uczte w nocy :-D

edit.
zdjecie tatarka Wielorybka :-D
Zobacz załącznik 500166
 
Ostatnia edycja:
reklama
myszka, ale brzuuuunio ;-):-) ja też jestem tego samego zdania, że wyglądć nie jest najważniejszy, ale lubię się dobrze czuć w swoim ciele, nie ważne czy ważę 90 kg czy 60 kg ważne bym akurat patrząc w lustro podobała się sobie :tak:
 
Do góry