reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
A my dziś w roli głównej z chrupkami kukurydzianymi :p
DSC_0163.jpg zaczynamy wcinanieDSC_0185.jpgto dopiero gniew
DSC_0192.jpgnowa technika jedzeniaDSC_0211.jpgdwa zabkiDSC_0138.jpg mój bałaganDSC_0037.jpg 3 miny powaga strach i złość DSC_0093.jpgDSC_0106.jpgDSC_0127.jpg

\

Dzag chyba ta powaga najbardziej mi do niego pasuje :p
Irisson
WIELKIE OCZĘTA :D
weronkazzz na zdjeciach nie wglada na swa wage
 
Ostatnia edycja:
Dzag myśliciel wymiata:tak: a może romantyk?:-)
Irisson u nas też bujaczek odkąd Adaś zaczął jeść łyżeczką kojarzy się z jedzeniem:-D słodziutka malutka
Weronka mała rozrabiaka z Toli:D Nasz rozbujnik ostatnio pułeczkę z płytami CD wywalił, dobrze,że nie na siebie:szok: dosłownie chwila, oczy trzeba mieć naokoło głowy
Martyna ładniutka ta Twoja dziewczynka miny robi niezłe,aktorka może z niej wyrośnie:-D
 
zagladam tu ciagle i w szoku jestem co do niektorych maluchow i ich tempa rozwoju :szok: moja poki co nawet nie siedzi stabilnie, o raczkowaniu czy wstawaniu to w ogole nie ma mowy...szok.
a to my po dluugiej nieobecnosci ;)
IMAG2084.jpgIMAG2117.jpgIMAG2128.jpgIMAG2134.jpgIMAG2151.jpgIMAG2170.jpgIMAG2224.jpg[video=youtube;Ve1Oq0mA1O8]https://www.youtube.com/watch?v=Ve1Oq0mA1O8[/video]
 
reklama
Agnes, to jest takie krzeselko do kapieli, ktore bardzo ulatwia mi sprawe bo od dawna kapie dzieciaki razem wduzej wannie ;) ono tak wyglada SAFETY FIRST SWIVEL BATH SEAT - PASTEL **BNIB** | eBay
chyba na basen niezbyt bo to ma przylepce na dnie zeby przyczepic do wanny....ewentualnie na plytkim basenie moze sie sprawdzic :)

weronka...Twoja malutka wydaje mi sie taka dziewczeca, ciezko by sie bylo pomylic w kwestii plci :D
 
Do góry