reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

Mysza84 ja to sie nie moge rozpoznac na tym zdjeciu "co jest gdzie" :(, a filmik wrzucialas na youtuba? Daj linka :)
 
reklama
Próbowałam go zgrać na kompa, ale nie wiem czy płytka nie jest jakoś zabezpieczona. Poproszę jeszcze dzisiaj W. żeby zobaczył co da się zrobić.
To jest film z całego badania...trwa około 3-4minut, i widać fasolinkę a później słychać bijące serduszko i wykres. Pewnie dla Was to będzie normalne...ale ja się cieszę że będę miała taką pamiątkę dla mojego dziecka ;-)
 
Jejciu fajne takie zdjęcia 3D i 4D :) Moja ginka nie ma w gabinecie takich bajerów... Myślę, że pojadę gdzieś zrobić ale muszę dowiedzieć sie gdzie u mnie w okolicy robią takie cuda i ile to kosztuje. I myślę, że jak dzidziuś już będzie większy wtedy będzie pięknie wszystko widać :))) Mnie dosłownie rozsadzało z radości jak widziałam moje dzidzi na zwykłym usg a co dopiero na takim :D
Mysza gratuluje ślicznej fasoleczki :)
 
Mnie się wydaje że super efekt na 4D będze już od 10tc...jak dzidziuś ma już ok 5cm i widać wyraźnie nóżki i rączki.
No i wiadomo że później to będzie jeszcze lepiej, bo widać buziunię :-)
Ehh już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty a ona dopiero 15.04
 
Dziewczyny a widac juz cos u was po brzuszkach? Ja jestem w 6tc i juz widac, nie wiem moze dlatego ze jestem chuda, ale jestem w szoku ze tak szybko. A jak u was piszcie!
 
U mnie jeszcze nie widać brzuszka, ale w pierwszej ciąży długo nie było widać i w sumie do końca pozostał nieduży, więc mam nadzieję, ze tym razem będzie podobnie:tak: I przyznam szczerze, że mi jakoś do brzuszka nietęskno. Wiem, że i tak urośnie, a im dłużej będzie mały tym będę sprawniejsza i będzie mi wygodniej. Choć tym razem może być zupełnie inaczej, ponoc w drugiej ciąży brzuszek rośnie szybciej:tak: Ja też z tych szczupłych, rodzina mi mówi, ze o anoreksje się już ocieram, ale jak zwykle przesadzają:-(
Kochana to wklej jakieś foteczki brzuszka. Któraś mamusia musi być pierwsza;-)
 
U mnie tez cos delikatnie zaczelo sie zaokraglac ale jeszcze na taki okraglutki bede musiala troszke poczekac:-) pewnie zdjecia zaczniemy wklejac cos ok 14 tygodnia:-)
 
Zdjęcie032..jpgMała artystka, wygląda tak jak by siedziała tu 8t+1 d
 
reklama
Do góry