reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Moja dzidzia na USG tez sie bardzo wiercila :) Ja nie mialam USG robionego dopochwowo wiec nie wiem nawet jak ono wyglada. Pierwsze od razu przez brzuch ale to dlatego ze lekarz powiedzial ze sprobuje bo jestem szczupla :)

A wiecie co moja kolezanka dzisiaj z ktoramam praktyki zapytala sie mnie czy czasem nie jestem w ciazy bo jakos mi brzuch urusl a mialam bluzke naprawde luźną bo moja wych. powiedziala zebym na praktykach chodzila tak zeby nie bylo widac... No i mnie zszokowala normalnie. Ja z moim P widze brzuszek ale nie sadzilam ze juz go widac przez luzna bluzke :)
 
Prawde :) Ze jestem w 12 tygodniu i ze jest pierszą osobą ktora ze znajomych zauważyła moj brzuszek z tych osob ktore nie wiedziały :)
Wczoraj widzialam sie z kolezankami z klasy ktore wiedza bo jestesmy teraz podzielone na praktyki, to sie zachwacaly ze mam juz duzy brzuszek :)
 
O sorry widzę, że żarty sa traktowane jako "czepianie się" w takim razie przepraszam że się wtrącam i uciekam z tego wątku.
Wiolcia, ale Ty byłaś w listopadówkach, sama "uciekłaś". Wyraziłam swoją opinię, tylko tyle. Pozdrawiam ciepło.
 
w bardziej zaawansowanej ciąży na plecach spać nie wolno bo maleństwo uciska na kręgosłup itp. najlepiej spać na boku i to lewym (nie pamiętam dlaczego akurat na lewym :-) )
U mnie jest tak, że jak leże na lewym to mi słabo, więc leżę na prawym :-)
 
Tak sobie dzisiaj stanęłam przed lustrem i stwierdziłam, że chyba już mam taki nawet pokaźny brzuszek:):) Wcześniej miałam taki pomiędzy jak ja to nazywam brzuszkiem ciążowo - wzdęciowym (bo mam nadal całymi dniami gigantyczne wzdęcia) a brzuszkiem ciążowo-spożywczym (w końcu te 3-4 kg sie jakoś na brzuchu odłożyły w postaci mega oponki baa wręcz koła ratunkowego).Ale dzisiaj rano stwierdziłam, że to już chyba pokazał się ten konkretny brzusio :D:D:D Więc jak tylko D wróci to mi fotkę zrobi i wstawię żebyście oceniły jaki to rodzaj brzuszka hihihi:)
 
to i ja pokarze moje szczescie :)
imagesdsc0062zmniejszac.jpg
 
reklama
Do góry