reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

Ja zmieniam pampersiaka w nocy na karmieniu ok.3. Zastanawiałam się czy na wypróbowanie nie kupić tych pielszek Sleep&pLay może by dłużej trzymały:(
 
reklama
Ja zmieniam pampersiaka w nocy na karmieniu ok.3. Zastanawiałam się czy na wypróbowanie nie kupić tych pielszek Sleep&pLay może by dłużej trzymały:(

Odradzam te pampersy jak dla mnie to jakościowo są gorsze od tych zwykłych :-( (w zasadzie to używaliśmy je latem w upały bowiem są cieńsze od tych zwykłych) Lepiej kup na noc pampersy z serii premium care (takie żółte) ja te zakładam małemu na noc i jestem zadowolona jak do tej pory po 10 nocnych godzinach w pieluszce żadnych odparzeń :-)
 
Odradzam te pampersy jak dla mnie to jakościowo są gorsze od tych zwykłych :-( (w zasadzie to używaliśmy je latem w upały bowiem są cieńsze od tych zwykłych) Lepiej kup na noc pampersy z serii premium care (takie żółte) ja te zakładam małemu na noc i jestem zadowolona jak do tej pory po 10 nocnych godzinach w pieluszce żadnych odparzeń :-)

ja tez polecam Premium Care, cały czas używamy je na zmianę z Active Baby i żadnych odparzeń:tak:
 
Ja zmieniam pampersiaka w nocy na karmieniu ok.3. Zastanawiałam się czy na wypróbowanie nie kupić tych pielszek Sleep&pLay może by dłużej trzymały:(
Dla mnie są fajne te sleep&play pod względem cienkości, ale one słabo chłoną- zresztą gdzieś wyczytałam, że one są do 9h, a active baby do 12h, więc one są raczej dla młodszych niemowlaków, którym się częściej zmienia pieluchy.

W nocy nie zmieniam pieluchy, dopiero ok. 6-7, jak mała się budzi, a w ciągu dnia schodzi ok.4 pieluch, jak nie ma kupy (ale od 4 dni znowu są codziennie, nawet więcej niż jedna). Może moje mleko jest mocno zagęszczone, że mała tak mało sika:-p:-)
Zawsze też przynajmniej godzinę mała leży bez pieluchy i "się wietrzy" :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
my normalnie to tez tak co 3-4 godziny zmieniamy a w nocy to dopiero nad ranem, natomiast ostatnio w trakcie podawania antybiotyku, średnio co dwie godziny kupsko jest w gaciach:szok: i to musze sprawdzać co chwile bo ono wogóle nie śmierdzi, bezwonne, pełno w nim śluzu i takie troche przeźroczyste... Niewiem co jest grane, osłone na żołądek przecież podaję... A pupsko tak mu sie odparzyło:eek:, no nie moge opanować tego, nawet jajoszki po bokach czerwone, wietrze i smaruję bepanthenem, bo sudocream nie pomagał...
Jestem wściekła bo antybiotyk podaje juz tydzień a paluszek nadal paskudny i czerwony, jutro idziemy na kontrolę


Troche się martwie też tym że michaś przestał gadać, wcześniej nawijał po swojemu prawie cały czas a teraz tak jakby się zaciął, natomiast skoncentrował się na rączkach, do wszystkiego je wyciąga, wszystko łapie, drapie, przekłada, całym ciałem rwie się jak siedzi na kolanach. Zastanawiam się czy to ma jakiś związek ze sobą...
Czy któraś z was zauważyła też u swojej pociechy że jakby mniej mówi?
 
Do góry