reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

muszę pochwalic się,że już jestem prawie na półmetku 6weidera:-) efekty jakies są,ale byłyby większe jakbym robiła codziennie rozgrzewkę przed brzuszkami a na to często nie mam siły:zawstydzona/y: zobaczymy co będzie na koniec
 
reklama
dziewczyny widzicie mnie w rudych włosach?? np takie ciekawe co to za kolor :sorry: damskie-fryzury-dlugie-wlosy-116.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kankiya ja parę razy robiłam sobie rudy. Ale bardziej marchewkowe, na mojej platynie to ciemne rude nie chciały wyjść :-)
Ale za każdym razem wracałam do blondu, ja mam łatwiej bo mam krótkie włosy więc co odrosły to ścinałam i farba żeby czym prędzej wrócić do blondu. Kocham moją blond łepetynkę :-) Mam czasem takie odjazdy, że chciałabym na czarno ale wiem, że będę chciała wrócić do blondu i przeraża mnie długa droga powrotna z czarnych do blondu, bo wolałabym nie zdejmować koloru u fryzjera bo to bardzo niszczy włosy.

Moja siostra która też zawsze była blondi zrobiła sobie taki fajny rudy i wygląda ślicznie. I już się tego od paru lat trzyma, nawet nie myśli o powrocie do blondu. Więc co kto lubi. :-D
 
reklama
Myszqo dobry pomysł z tym szamponem, a może na początek szamponetką spróbuję;-)
Agaciu miałam już czarne włosy kiedyś i jak ściągałam kolor to miałam kolor pod rudy,ale byłam piękna i młoda:-D:-D boję się,że ten rudy mnie teraz postarzy:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry