reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

reklama
czy któraś z Was ma przedłużone rzęsy? Ja się zastanawiam, mam takie kikuty,że muszę je malować z 15 minut by wyglądały :baffled:

Proszę o opinie

Ja miałam,ogolnie wygladały jak naturalne tylko dłuższe i gęstsze, mam kosmetyczke która naprawdę to swietnie zrobiła. Długo mi sie trzymały bo 2 miesiące.Miałam robione tą metodą 1:1.
Wszystko super, ale nie polecam :-D Rzęsy się niszczą, a w ogole jest to mega niewygodne, sztywne, mycie głowy jest katorgą.
 
Ja miałam,ogolnie wygladały jak naturalne tylko dłuższe i gęstsze, mam kosmetyczke która naprawdę to swietnie zrobiła. Długo mi sie trzymały bo 2 miesiące.Miałam robione tą metodą 1:1.
Wszystko super, ale nie polecam :-D Rzęsy się niszczą, a w ogole jest to mega niewygodne, sztywne, mycie głowy jest katorgą.

pozostajesz na starych śmieciach więc ;-)
 
ja kiedyś używałam architect loreala -kupowałam na placu targowym na znanym mi stoisku za pół ceny, potem przerzuciłam się na loreala double też kupowałam na placu a potem miałam problemy finansowe i zaczełam kupować w rossmanie najtańszy tusz miss sporty long xxl za ok 12zł i jestem z niego jak z tamtych zadowolona powiem Wam babeczki;-)a cena duuużo nizsza:-)
 
oj kochane ja uzywam od bardzo dlugiego czasu ten:

Colossal

i jestem megaaaa zadowolona, na chwlke zamienialm go na Loreal Volume Million Lashes,ale Maybelline jest zdecydowanie bardziej trwaly i dluzej mozna go uzywac...

tutaj kosztuje on 6 $...a Loreal 10$...
 
Pyciolku ja tez mam marne rzesy. Smieje sie zawsze, ze Bozia dala mi bujne owlosienie, mega geste wlosy, brwi, a rzes poskapila:sorry: Ale coz nie mozna miec wszystkiego. Ale chyba nie zrobilabym sobie sztucznych rzes. Tuszow probowalam juz mnostwo. Aktualnie mam Loreal Telescopic, kupiony na allegro i poza tym, ze sie juz konczy nie zauwazylam roznicy miedzy tym a kupionym w sklepie:tak:

Agaciu a ile kosztuje takie jednorazowe przedluzenie?
 
Asiulka około 120 zł

hophop

chciałam Wam tylko napisać i polecić fajny peeling z ziai pro. dla mnie bomba, nie drogie a dobre. Poleciła to mojej siostrze jej kozmetyczka znajomo,mówiła,że ona te kosmetyki używa u siebie w salonie. a płaci się u niej tyle,że kupujac na allegro starczy na ho ho ho... ja mam takie cosik :
ZIAJA PRO PEELING BARDZO MOCNY 270ml większe opak! (2683588687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jeszcze
ZIAJA PRO MIKRODERMABRAZJA w super cenie! (2690306911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dopiero teraz przeczytałam to :szok:

No ja mam ta maskę, super jest.
Ale polecam również
LOREAL PURE ZONE CHRONO Tonik (2666638852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wczesniej miałam ten

LOREAL PURE ZONE Tonik przeciw zaskórnikom (2669038905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry