reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda

Fasolkamaria ja też miałam taki plan,ze nie kupuje nowych spodni tylko czekam aż schudnę do starych:-D Ale juz zrezygnowałam i kupiłam nowe:-p Po porodzie miałam do zrzucenia 10 kilo,a od tego czasu zamiast schudnąć przytyłam jeszcze 4:-p Ale wcale mi to nie przeszkadza.Jak zleci to zleci:-p

Agacia mnie krocze czasem boli ot tak z niczego...Czasem przy siadaniu albo na zmiane pogody:baffled: A przy stosunku akurat nie...

Kana ja miałam miesiączkę już 2 razy.Pierwszą po 5 tygodniach i miesiąc później kolejną.
 
reklama
O kurcze, a mam zamiar rok karmić. Teraz kupuję sobie tylko bluzki nowe, żadnych spodni, żadnych spódnic.... Tak jakbym czekała na jakiś cud. Ach.... Dzięki za pocieszenie.;-)

A ja musiałam kupić spodnie, bo w niedzielę mamy chrzciny, a ja nie miałabym w czym się pokazać, bo w dresowych to nie bardzo ;-):sorry2: Pojechałam z mężusiem do h&m i kupiłam, ale popłakałam się w przymierzalni, bo nigdy bym nie pomyślała że kiedykolwiek będę zmuszona do kupna takich wielgachnych spodni:baffled:
 
Ogólnie jestem tylko trochę podłamana, wiadomo nie ma teraz czasu na rozmyślanie nad swoją figurą, ale boje się wiosny i lata ach....

Okresu jeszcze nie miałam, ale karmię piersią więc luz.

Bliznę odczuwam też na zmianę pogody i czasem jak za długo siedzę to potem mnie ciągnie tak dziwnie. Przy stosunku też mnie czasem boli.
 
mi też kurcze zostało 7 kg do zrzucenia a waga nie spada a karmie piersią (wszyscy mi mówili że jak będę karmić to szybko schudne)a tu d..a
 
ziewczyny, nie martwcie sie!
Przy karmieniu piersia, zwłaszcza dłuzej niz 6 miesiecy...waga leci w dół, Nie jest tak od razu(umówmy sie, to dopiero 2 miesiace po porodzie)ale jak maluch zacznie naprawde duzo jesc to zaczniecie chudnac, zreszta same sie przekonacie :-)
U mnie waga tez stoi a chciałabym zrzucic 10 kg i wiem ,ze zrzuce :-)
dwa razy sie udalo to i trzeci raz sie uda
 
ziewczyny, nie martwcie sie!
Przy karmieniu piersia, zwłaszcza dłuzej niz 6 miesiecy...waga leci w dół, Nie jest tak od razu(umówmy sie, to dopiero 2 miesiace po porodzie)ale jak maluch zacznie naprawde duzo jesc to zaczniecie chudnac, zreszta same sie przekonacie :-)
U mnie waga tez stoi a chciałabym zrzucic 10 kg i wiem ,ze zrzuce :-)
dwa razy sie udalo to i trzeci raz sie uda

Oby bardzo bym chciała, żeby było tak jak mówisz :)
 
Ja też bym chciała.......:-);-)
Dzisiaj ćwiczyłam pierwszy raz 15 min i muszę wam powiedzieć, że nie mam wcale kondycji.... To była jakaś masakra....:-D Jakbym siebie z boku zobaczyła te niezgrabne ruchy to pewnie bym się nieźle zlewała....:-D

Ach trzymajcie kciuki za moją wytrwałość, bo znając mój słomiany zapał będę ćwiczyć do niedzieli hahahha:-p
 
reklama
ziewczyny, nie martwcie sie!
Przy karmieniu piersia, zwłaszcza dłuzej niz 6 miesiecy...waga leci w dół, Nie jest tak od razu(umówmy sie, to dopiero 2 miesiace po porodzie)ale jak maluch zacznie naprawde duzo jesc to zaczniecie chudnac, zreszta same sie przekonacie :-)
U mnie waga tez stoi a chciałabym zrzucic 10 kg i wiem ,ze zrzuce :-)
dwa razy sie udalo to i trzeci raz sie uda

Trochę mnie pocieszyłaś, ja też mam do zrucenia 10 kg i byłabym szcęśliwa, gdyby udało mi się ich pozbyć przed latem :tak:
 
Do góry