reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Viki tez wyglada jakby miala ospe, ale to nie wina komarow. Kilka dni temu wyskoczyly jej na czole krwinki. Na poczatku myslalam, ze sie podrapala, ale to sie powiekszylo. To nie sa takie krwinki w skorze, tlyko takie wystajace jak krosteczki, ale cale wypelnione krwia. Starsznie sie tym martwie. Dzis idziemy do lekarza na szczepienie to sie spytam co to za swinstwo :-(
 
reklama
Priscilla kurcze a moze Franek ma tez te krwinki??? ma kilka takich malych punkcikow czerwonych na buzce ale nie powiekrzajacych sie tak ze 3,4 ale juz kiedys mial dwa takie i zniknely po kilku dniach...dzis idziemy na szczepienie to sie wywiem co i jak.Ty kochana tez koniecznie powiedz co wam lekarz powiedzial.A jak zdrowko Viki,lepiej juz???
 
dziewczyny - co za paskudztwo dopadlo wasze dzieci ??? czekam na wiesci co to takiego bo nie spotkalam sie z czym takim jescze ...
 
Dużo zdrówka dla wszystkich chorych maluszków i szybkiego wyzdrowienia my narazie jesteśmy zdrowi

Priscilla mam nadzieję że to nic poważnego, ja z czymś takim jeszcze się nie spotkałam
 
Priscilla u nas te krwinki okazaly sie odczynem po ukaszeniu komara lub meszki to ponoc normalne wiec z diagnoza trafilam;-) a co wam powiedzial lekarz??
 
Buba, dokladnie to samo uslyszalam :-D
Cale szczescie, ze to nic powaznego.
Ze zdrowkiem juz coraz lepiej, jeszcze od czasu do czasu pokasluje, ale juz o wiele rzadziej. Daje jej zapobiegawczo cebion.
No i udalo nam sie zaszczepic :-)
 
Priscilla no to dobrze ze mala sie lepiej ma :-) Cebion ja Frankowi podaje codziennie 5 kropli od urodzenia takie dostalam zalecenie.A co do tych ukaszen to musimy urzadzic polowanie i wytluc wszystkie komary w okolicy ;-)
 
A z jakiego powodu jesli moge spytac dostalas takie zalecenie? Ja ostatnio martwilam sie, ze moge przedawkowac, bo po kazdym basenie przez kilka dni dawalam :-D Ale ja daje 2 razy dziennie 3 krople
 
reklama
a my dzisiaj bylismy znowu u lekarza z mala na kontroli - bo ciagle kaszle ... pani doktor bardzo dlugo i uwaznie ja osluchala i stwierdzila ze wlasciwie to nic nie slychac ... ale ten kaszel moze byc niepokojacy ... wiec jak sie nie poprawi to mam dac antybiotyk ... zobaczymy ...
 
Do góry