reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Priscilla my jestesmy z Legionowa i w naszej przechodni przyjmuje dr. Mazurkiewicz albo Mazurczak (nie moge rozczytac :)) )z intytutu matki i dziecka (panstwowo). Maje zarejestrowalam 06 pazdziernika i mamy wizyte na 25 pazdziernika wiec bardzo krotko czekamy.
 
reklama
lidijka i ja dzis bylam na spacerku z mala na chwile ... bo pogoda faktycznie dopisala :) mam nadzieje ze nasze dzieciaczki szybko wydobrzeja :)
 
Woloszki-daj nr tel do tej przychodni.

Viki tez sie rozchorowala wiec pewnie znowu ze szczepienia nici (mialo byc w czw). Kaszle, ciagle kicha... czarno to widze :-(
 
niestety ta pogoda jest dobijajaca - moja mala ciagle kaszle - ma mokry kaszel i strasznie mi jej zal - na szczesxcie nie przeszkadza jej to funkcjonowac - tzn dobrze spi , dobrze je i jest w miare pogodna :)

priscilla zdrowka dla Viktorii :)
 
Oj taka pogoda na chorowanie. Mateuszkowi tak charczy w pierśkach i ten kaszel mokry. Tak mi go żal. Ale humorek dopisuje i apetyt też:tak: .
 
Ojejku ale sie pochorowały te maluszki Wasze :-( Trzymajcie sie dzielnie i zdrowiejcie szybko!!!!! Natalka na szczęscie jakoś się trzyma, ale mama za to przeziębiona BARDZO :-( Ledwo dycham :-( Ale na szczescie mam akurat Maćka w domu, bo ma urlop, to pomaga mi BRADZO, dziś nawet sam Natalke wykapał :szok: i mi dał tylko do karmienia. Taraz zaraz lece pod przysznic i do wyrka, ale musiałam choć na chwilkę do Was usiąść, bo tak dawno mnie nie było i nadrobić musiałam troszke ;-)
A'propos zdrówka...maszyna od rezonansu w końcu działa, mamy wizyte na 10 listopada, boje sie strasznie!!! :-( Ale może taraz sie juz wszytsko wyjaśni.
 
Dużo zdrówka dla WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW!

Karolcia jak na razie zdrowa i oby tak pozostało (odpukać!) w poniedziałek byliśmy na szczepieniu :tak: Kolejne dopiero jak mała skończy roczek :-) .
 
margarett trzymamy kciuki za udane badanie i czekamy na wyniki - bedzie dobrze :)

iza - jak fajnie ze u malej wszystko dobrze i teraz taka dluga przerwa w szczepionkach :)
 
reklama
Margarett zdrowiejj!!Trzymam kciuki za pomyslne badanie.
Iza tak trzymac;-)
Zdrowka dla wszystkich maluszkow!!!!
u nas ze zdrowiem ok ale dzis w nocy Franka dopadly jakies skamuflowane i zglodniale komary i tak mu buzke pociely ze wyglada jakby mial ospe :-( :-( wiec wypowiedzialam wojne komarom!!!
 
Do góry