reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

OJ, to rzeczywiscie niebezpieczne. Maja tez juz tydzien pokasluje. Zastanawiam sie, czy w sb isc na basen czy sobie odpuscic :confused:
A ostatnio zauwazylam, ze probuje sie smiac na glos, tak jak my i nie zawsze jej to wychodzi - czasem wlasnie zaczyna az kaslac :-D
 
reklama
no coz - nasze dzieci staraja sie nas nasladowac - malej tez czasami nie wychodzi piszczenie i wtedy kaszle - ale to inny kaszel; ten chorobowy jest niestety dosyc gleboki i mokry ... i trwa juz tydzien; jutro zdecyduje czy dac jej antybioty; jak nie to w poniedzilaek kolejna wizyta na kontroli - jak dam to po tygodniu;

priscilla a co do tego basenu to ciezko mi powiedziec czy powinnas isc czy sobie odpuscic ...
 
Ja zastanawiam sie nad kupnem nawilzacza powietrza, bo u nas ten kaszel zaczal sie jak zaczeli grzac - moze to od suchego powietrza?
 
priscilla bardzo mozliwe ze to od kaloryferow ... ja mam nawilzacz ale np w starym mieszkaniu nie byl mi pottrezbny bo byla spora wilgotnosc pomimo grzania ... teraz nie wiem jak bedzie ... od kilku dni grzeja kalryfery ale na razie wilgotnosc jest spoko ;
 
No i my tez sie pochorowałyśmy :-( Katarek sie leje, Natalka płacze bo oddychac nie może, nie mówiąc już o koszmarze karmienia piersią, rzuca sie na nią i za chwilkę puszcza w płaczem, bo nie może oddychać i jeśc na raz, ZAŁAMKA :-(
Więc dołączamy niestety do grona chorujących :-( oby jak najszybciej wszystkim to minęło!!!!
 
Margarett oby Natalce szybko ten paskudny katarek przeszedł!
Idzia oby Kamilka szybko wyzdrowiała!
Wszystkim dzieciaczkom dużo, dużo zdrówka.

Karolinka jajk na razie zdrowiutka jak rybka i oby tak dalej! Ale wczoraj rano pojawiły się 3 małe krosteczki na czółku, nie wiem od czego, wygląda to na wysypkę uczuleniową, przedwczoraj wprowadziłam jej żółtko jajka może to od tego? Mam nadzieję że szybko jej to zniknie.
 
Priscilla takie zalecenie dostalam po urodzeniu Franka od 3 tyg. zycia 1x1 kropla Devikap(vit d) i 1x5 kropli Cebion na dobe, jesli cos sie bedzie dziac typu kichanie,katarek mam zwiekszyc dawke do 2x5 kropli cebionu ale nie dluzej niz 5 dni.
IzaDodrze ze Twoja mala zdrowiutka.oby sie uchowala w zdrowiu. A te krostki to nie po ukaszeniu?? Moj maly ma krostki na czole od ukaszenia.Dajesz juz jajo??A to nie za wczesnie??Ponoc od 9 mca dopiero:confused:
A co do nawilzacza w domu mamy naturalny,czyli akwaria;-)
 
reklama
Do góry