reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

ja tez mialam krosty na calym ciele ... nawet wyslalam moich chlopakow do babci na tydzien zeby mi sie nie  poaletali pod nogami :)

no i tym sposobem ze zdrowia naszych dzieci przeszlismy na nasze choroby 8)
 
reklama
a moja mała jakiegoś wirusa złapała i dziś ma przyjść do niej pani doktor, zobaczymy co powie
 
A ja już się boję bo mała co chwilkę kicha i jest jakas taka neiwyraźna... chyba jej dam rutinoscorbin... hehehehe coby się wyraźna zrobiła
 
a moja mała jakiegoś wirusa złapała i dziś ma przyjść do niej pani doktor, zobaczymy co powie

jak po wizycie lakarza ???

A ja już się boję bo mała co chwilkę kicha i jest jakas taka neiwyraźna... chyba jej dam rutinoscorbin... hehehehe coby się wyraźna zrobiła

moja mala tez caly piatek przekichala - ale na szczescie jej przeszlo - mam nadzieje ze i uwas bedzie dobrze
 
Jak pisalam dzis bylismy na szczepieniu i niby wszystko ok ale zagadalam ja o te jej dlonie ze nadal chowa ten kciuk do piastki. I na wszelki wypadek dala nam skierownie do neurologa z diagnoza "brak przeciwstawnego ustawienia kciuka" lekarz ma sprawdzic czy czasem Majka nie ma cos z napieciem :((( I znow mam doczynienia z partactwem lekarzy wczesniejszy lekarz nawet tego nie zauwazyl :((
 
Woloszki no tak skąd ja to znam, zastanawiam sie nad zmianą pediatry. Oby Maja miała wszystko ok. z tym napięciem, my idziemy 16.10 do ortopedy i zobaczymy co powie czy będzie miała Karolka rehabilitację czy nie.

A jeśli chodzi o zdrówko ogólne to jak na razie nie wiem co to choroba i oby tak dalej (odpukać)
A WSZYSTKIM DZIECIACZKOM ŻYCZĘ DUŻO, DUŻO ZDRÓWKA A TYM CHORYM SZYBKIEGO WYZDROWIENIA!
 
reklama
Do góry