reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

no właśnie jestem ciekawa jak to samodzielne siadanie wygląda, mój ciągnie główkę jak trzyma się go za rączki, ale sam nie usiadłby. I moje dziecko będzie z tych, co pierwsze raczkują, a później siadają. Potrafi się przemieszczac piknie i tyłek non stop w górze
 
reklama
estragon zerknij do grupy, agnieszka wrzucala ostatnio filmiki z wygibasami nadii i widac tam jak juz prawie sama siadala.
 
Agnieszka gratki dla Nadusi:-)
Nataliak gratulujemy ząbka:-)
Estragon ładnie Karolek wage nadrabia:-)
Afi, Aga zdolne macie dzieciaczki i jakie odważne:-);-)
Nikita no widzisz i masz małego akrobatę a tak mówiłas ze leń z niego:-D

Tymcio jak usiadzie to nie zgina sie juz jak scyzoryk;-)z lezenia sie nie podniesie ale jak juz jest troszke wyzej chocby w foteliku to myk i siedzi bestyja mala:-Di w kapieli sie chwyta wanienki i tez juz siedzi no i maly wandal nam rosnie:-D;-)
 
no właśnie jestem ciekawa jak to samodzielne siadanie wygląda, mój ciągnie główkę jak trzyma się go za rączki, ale sam nie usiadłby. I moje dziecko będzie z tych, co pierwsze raczkują, a później siadają. Potrafi się przemieszczac piknie i tyłek non stop w górze
estragon moj za czym zacznie raczkowac to bedzie chodzil jego rodzenstwo tez tak mialo
 
Własnie sie obudziłam....drugi raz....cały wieczór spania....eh....
My tez mamy zabka, przebił sie i juz go czuc pod paluchem.....żeby zerknac niezle musiałam sie nameczyć bo jezor ma długiii Lenka hahaha
 
a my w niedziele bylismy z Ola u lekarza bo nic jej katarek nie przechodził,do tego ropiejace oczka i odkrztusny kaszelek. Juz sie bałam ze to oskrzela bo Wiki jak zaczyna kaszlec to moment i antybiotyk.Ale na szczescie tylko troszke czerwone gardelko.

dostala elofen ,kropelki do oczu i noska(te same) i mamy robic inhalaje z mucosolwanu i wody.Aparat dopiero wczoraj udało mi sie wypozyczyc wiec dopiero dzis rano zaczynamy. mam nadzieje że sie nie wystraszy tego hałasu ,bo Wiki nie cierpiał tej maseczki ,zawsze przed było morze łez.

I do tego z Wikim byłam u laryngologa wczoraj i badał mu krtan:szok: ale był krzyk:szok:

no to wam pomarudziłam z rana,sorki
 
u nas kurde też jakiś katarek delikatny sie pojawił, ale nie wiem na ile to infekcja a na ile przesuszone śluzówki zobaczymy. mam tylko nadzieje, że 19 sie zaszczepimy
 
oo gratuluję jednej i drugiej Lence zabka, Nadusi siadania :-)
kurde pogubiłam się i nie mam jak nadrabiać...
 
reklama
byłam dzis u lekarza i zważyłam przy okazji Lilke, wazy 6800, przez 3 tyg przybrała tylko 100g :(

od wczoraj gada: ba-ba i ma-ma, oczywiście jeszcze nie świadomie ale fajnie to usłyszeć :)
 
Do góry