reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

a ja sie tu musze pochwalic bo dzieja sie fajne rzeczy: roczna lena nie pije z butelki, codziennie robi kupe do nocnika i 2razy dziennie sama myje zeby ;P
 
reklama
a ja sie tu musze pochwalic bo dzieja sie fajne rzeczy: roczna lena nie pije z butelki, codziennie robi kupe do nocnika i 2razy dziennie sama myje zeby ;P
super:)

to i ja się pochwale;) Tymcio mowi tata, baba, lala, mama(ale rzadko bardzo), cos miedzy go a gol- to pilka:-), Ala(kuzynka) choc czasem mu lala wychodzi:-D, calkiem ladnie powtarza slowa dziadzia i dzieci a jak chce zeby mu wlaczyc piosenki to mowi" kotka" ( ma swoja ulubiona piosenke o kotku), jak chce pic/jesc wola DA!:-D
 
aga ale szczuplaczek;-) z Tomka:-)
ale jakis taki ubity jest...
Aga - dobrze, że został już tylko katar, no i Tomek z tych szczupłych jednak :-) podobne wymiary jak moja Tocha

a Tosia mi się jakaś lżejsza wydawała, :-)

Tomek ma fazy na zwierzęta, oglądał książeczki, pokazywałam mu, np owca robi beee, koza meee, krowa muuu...
jesteśmy rano na dworze pasą się 3 krowy.. mówię: o Tomuś krowa, a jak robi krowa??
Tomek myśli i mówi: MEE-EEE
ja uśmiech i na to, synku krowa robi muuuuuuuuu.
i po chwili znów pytam jak robi krowa?
Tomek rozbrajający Uśmiech i znow MEE-EE :-)
 
katagorka pewnie że sięciesz! A jak wyniki Gabrysi i ogólnie zdrowko? Nie wykluły się jakieś zębole?

edit: katagorka już doczytałam na ogólnym :) dobrze że Gabi nie ma już gorączki!
 
Ostatnia edycja:
a my dziś z gorączką 39,2 wylafdowaliśmy u lekarza i mamy chore gardło nurofen, wapno i wit. C a w piątek miło być szczepienie
marudzi strasznie, ale taka bidulka, że nic jeść nie chce tylko cycuś. A waży 9300 , jakieś równe te nasze dzieciaczki:))
Katorga cieszyć sie trzeba i biegać też:)
 
używacie już pasty do zębów? ja kupiłam kiedyś elemx dla dzieci i daję odrobinkę na szczoteczkę. Właściwie nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie na pastę. Mamy wciąż tylko 2 zebole.

Tomek ma fazy na zwierzęta, oglądał książeczki, pokazywałam mu, np owca robi beee, koza meee, krowa muuu...
jesteśmy rano na dworze pasą się 3 krowy.. mówię: o Tomuś krowa, a jak robi krowa??
Tomek myśli i mówi: MEE-EEE
ja uśmiech i na to, synku krowa robi muuuuuuuuu.
i po chwili znów pytam jak robi krowa?
Tomek rozbrajający Uśmiech i znow MEE-EE :biggrin2:
hahahahh, cudne:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
estragon my tez elmex uzywamy dla młodego i tez odrobinkę, myje 1 raz dziennie wieczorem po kolacji i kąpieli :)

bARA zdrówka dla Gabrysi

Katagorka, tylko się cieszyć, ze raczkuje :))
 
Do góry