reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Esia pisze:
Anusieńko dzięki za link...

Pierwsze wrażenie - jestem przerażona :o  Mam tylko podejrzenie pco a słabo mi się zrobiło... Możliwe powikłania i choćby sam wygląd jajników powalają...
Zaczęłam się bać...

ESiu rzeczywiście zdjęcia bardzo anatomiczne- ale dobrze więcej wiedzieć bo różnie to bywa z ginami........
Nie bój się wyedukowany pacjent i dobry lekarz= sukces!!!!!!!!!!
Czego Ci serdecznie życzę
 
reklama
witaj Axuś
No u mnie wiesz czekamy na @.
Właściwie to już dziś są 1-sze oznaki, takie plamki.....
A od przyszłego cyklu monitoring i pregnyl.
Wiesz napewno doczytałaś w postach- miałam niepekniety pęcherzyk ( i tak mogło być częściej) może to być przyczyna..............oby........

A Ty już widze w dobrym humorku. Także zaczynamy owocny grudzień.hihi.uściski
 
Esia - nie bądź przerażona. To nie takie straszne. Właściwie gdyby nie dzikie włosy, to ta choroba absolutnie nie przeszkadzałaby mi. :p
 
Dzięki Magda77_77 :)
Już się sporo naczytałam (więcej nie będę - obiecuję) i wychodzi mi, że nie mam żadnych typowych objawów PCO. To też się podobno zdarza, ale niewątpliwie to dobrze :)
Z ewentualnym martwieniem się poczekam na pełną diagnozę. Obiecuję :)
 
ostatnio podczas wizyty u ginekologa dowiedziałam się, że mam zespół policystycznych jajników, czy ktos może wie coś wicej na ten temat????? boje się, że mój lekarz traktuje mnie jak kolejną pacjentkę, że moge się stać jego "królikiem doswiadczalnym" :( mam dopiero 24 lata i chce mieć dzieci, a ta wizyta zbiła mnie z tropu :( czy ten zespół musi koniecznie oznaczać w przyszłości problem z zajściem w ciążę? czekam na odp :( :( :(
 
reklama
Poradzcie ....
Zaczynamy w grudniu starania, problem w tym że od pazdźienika mam coraz dłuższe cykle, zawsze było 28-30 dni, potem 34 a ten ostatni pobił wszelkie rekordy 48, dlaczego tak sie dzieje, czy to może mieć wpływ na nasze maleństwo?
 
Do góry