reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żółtaczka-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki stopi za informacje, my mamy tylko morfologie do zrobienia, bo pani doktor wykryła jakieś szmery nad serduszkiem, i w poradnii Kardilogicznej nam kazali zrobic mocz i morfologie, wizyta 19.10.
 
reklama
maylah mam nadzieje, że te szmerki nad serduszkiem nie okażą się czymś poważnym,
:tak: zdrówka dla wszystkich dzieciaczków życzę :tak:
 
Dzięki stopi za informacje, my mamy tylko morfologie do zrobienia, bo pani doktor wykryła jakieś szmery nad serduszkiem, i w poradnii Kardilogicznej nam kazali zrobic mocz i morfologie, wizyta 19.10.

My dzis bylysmy na pobraniu. Od razu poprosilam,zeby bylo z raczki ze zgiecia.Oczywiscie placzu bylo duzo, ale zaraz cyca dalam i jzu byl spokoj. Ja tak zrobilam,zeby pobranie bylo ok3h po cycu, na glodnego, to wtedy cyc jest zbawieniem po pobraniu :-)Trzymam kciuki za serducho!! Lena miala juz 3x echo se r c a, bo byla mala dziurka w przegrodzie, ale na szczecie krew przez nia nie przeplywa. U dzieci moze taka dziurka byc, potem sie zarasta :-) Mam nadzieje,ze u Was tez z serduchem bedzie wszystko ok!! :-) :-)
 
Ja mam dobre wiesci :-) Lena waca do zdrowia :-) Powoli wychodzimy z niedokrwistosci -jeszcze krwinki czerwone po za norma, ale juz blizej norm niz dalej, i tak dwie rzeczy tez jeszcze zle, ale za to hemoglobina juz jest na dolnej granicy normy - 10,5 :-) hura!!!!!!!!!!!!! :-)leki pomagaja :-)
Jeszcze czekamy a wyniki bilubiryny, hormonow i zelaza :-)
 
STOPI bardzo sie cieszymy:):):) Teraz juz z górki;)
My mimo lepszych wyników jeszcze bierzemy żelazo, teraz czekamy na wizyte u kargiologa ale to dopiero pod koniec listopada.POzdrawiamy Ciebie i Lenkę:)
 
Stopi - to super wieści!! My za tydzien wszystkie badania morfologia, bilirubina, mocz i kał i wtedy w zależnosci od wyników, dowiem się czy małego mozna zaszczepić.
 
Dziewczyny ja juz zglupialam i sama nie wierze, ale Lena nadal ma przewlekla zoltaczke. Bilubiryna nadal podwyzszona - szok!!!!!!!!! Nie wiem co teraz jej dadza??? No i hormon FT4 za niski :-( Jutro idziemy do ordynator oddz. pediatrycznego gdzie lezalysmy i do poradni hematologicznej zobaczymy co powiedza.... No i nerka niestety powiekszona - cos ta lewa nerka caly czas jaka lewa jest :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry