reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Na cito. Szukam. Piszę artykuł o uzależnieniu od SM, głównie od Instagrama i jego negatywnym wpływie na zdrowie psychiczne dziewczynek. Artykuł już kończę, jednak szukam kogoś, kto mógłby wypowiedzieć się na ten temat jako rodzic, a może sam/a w wieku nastoletnim miała z tym problem, jednak udało się z tego wyjść? Spokojnie można anonimowo. Czy jest tu może taka osoba? A może znacie kogoś, do kogo możecie mnie przekierować? Poproszę 💛 A kontaktować się można ze mną na priv. Dziękuję @aniaslu
reklama

Żony mundurowych

L

LuizaPatrycja

Gość
Hej dziewczyny, fajny wątek.
Mój małż ma stopień wojskowy jest kapralem ale z powodu braku etatów nie pracuje w wojsku, za to stara się o przyjęcie do służby więziennej został mu jeszcze tylko w-f i od 1 marca zaczyna pracę.
Na razie pracuje na poczcie jest listonoszem i prawie w ogóle go niema w domu.Wiem że są plusy jak i minusy służby ale chyba wszystko jest lepsze od poczty:sorry2:
i lepsza płaca.....Narzie jestem pozytywnie nastawiona ciekawe jak będzie jak zacznie w straży pracę.....

Pozdrawiam

reklama

mija79

Patrysiowa mama
Nikita twój odreagowuje porządki w pracy bałaganem w domu.;-)Frontowa miłość mówisz,a sceneria chociaż miała coś z romantyzmu?
Matylda gratulacje przejścia weryfikacji.
Nowe dziewczyny witajcie wśród nas.
Marzenka teraz byś bardziej opiekowała się synkiem myśląc o narzeczonym.
LuizaPatrycja praca listonosza tak samo nie bezpieczna ,albo i bardziej niz w straży.Także pozytywna zmiana.:tak:

L

LuizaPatrycja

Gość
Mija 79 oczywiście że jest niebezpieczna.
Nie raz go zaczepiali menele jak miał pieniądze do wypłaty a małe nie były bo po 50 tys co msc wypłaca.....strach tak łazić......:szok: Na szczęście on ma psychikę mundurowego (m.in też bo ojciec policjant, jego marzenie niespełnione wojsko) i zawsze nosi przy sobie gaz i jakiś nożyk:eek::laugh2:

natasza-182

mama Kasieńki
Miasto
LW/Mińsk Maz
A to i ja się dopisze w końcu mój M jest żołnierzem zawodowym, on ma zasady, że wychodząc z pracy zostawia wszystko co dotyczy pracy. A w domu nie rozmawiamy o jego pracy:-)

marzenka21

Fanka BB :)
dzien dobry:-)
nataszko u nas tezz jest tak samo,no czasem sie zdarzy ze cos powie ale lepiej dla mnie jak mniej wiem:-D
luizapatrycja praca listonosza to nie latwa praca,wiem bo kolega pracuje na poczcie ehh narobi sie nalata a kasa malutka:eek:
takze super ze zmienia prace,napewno bedzie lepiej.
a slyszalyscie o tym tacierzynskim?ze mundurowym sie nie nalezy bo oni sluza a nie pracuja:wściekła/y::wściekła/y:no wiecie co ale jakby nie patrzac to jest praca jak kazda inna,no tak mi sie wydaje,
zony zolnierzy czy mozecie napisac z jakich jednostek sa wasi mezowie?

mija79

Patrysiowa mama
Marzenko ja o tym ne słyszałam,ale fakt taki ze mój więcej w domu jest niz w pracy,nie wiem jak wasi.

katrinm5

Fan(ka)
Miasto
Siedlce....
dzien dobry:-)
nataszko u nas tezz jest tak samo,no czasem sie zdarzy ze cos powie ale lepiej dla mnie jak mniej wiem:-D
luizapatrycja praca listonosza to nie latwa praca,wiem bo kolega pracuje na poczcie ehh narobi sie nalata a kasa malutka:eek:
takze super ze zmienia prace,napewno bedzie lepiej.
a slyszalyscie o tym tacierzynskim?ze mundurowym sie nie nalezy bo oni sluza a nie pracuja:wściekła/y::wściekła/y:no wiecie co ale jakby nie patrzac to jest praca jak kazda inna,no tak mi sie wydaje,
zony zolnierzy czy mozecie napisac z jakich jednostek sa wasi mezowie?
Kurcze to juz przesada:no::confused2:Perzeciez to jest praca jak każda inna.A co z Policją?Oni te służą anie pracują?Czy pracują a nie słuza?;-)

reklama

katrinm5

Fan(ka)
Miasto
Siedlce....
Gabi mój ma takis system pracy ,że pracuje 24h a potem 3 dni wolnego.Na poczatku pracował codziennioe po 8 godzin więc dla mnie to jak zwykła praca

Do góry