reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Życzenia i gratulacje ;)

Dla naszych najstarszych lutówych dziewczynek-OLIWKI i JENNI z okazji ukończenia pierwszego, pełnego Roczku-najserdeczniejsze zyczenia szczęścia, miłości, słońca i radości
składaja Martusia z mamą:-)

 
reklama
Dla wczorajszych solenizantów

Oliwii Jenni

z okazji ich pierwszej rocznicy urodzin!!!

oraz dla jedenastomiesięcznego Konradka
serdeczne życzenia skład Emilka z mamą


oraz dla dzisiejszych małych solenizantów

Jakubka i Victorka
również wszystkiego!!! najlepszego :tak:
 
Wczorajszym prawdziwym solenizantkom Oliwce i Jenni
z okazji 1 urodzinek
wszystkiego co najlepsze, zdrówka, uśmiechu na buziuniach,
pogodnych dni, mnóstwa wrażeń w odkrywaniu wielkiego świata
oraz
wielu chwil w otoczeniu kochających rodziców i rodzeństwa
życzy
Filipek z ciocią Oliwią

 
Konradowi
również zdrówka
i uśmiechu na buziuni
z okazji jego 11 miesięcy
a także
Jakubowi i Victorkowi
od
Filipka i jego mamy


 
mis03.gif

Oliwko i Jenni w dniu waszych pierwszych urodzin zawsze uśmiechniętej buzi ,wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy Maciuś z mamą.

 
Wszystkiego najlepszego dla Konradka ,Kubunia i Victorka dużo uśmiechu,samych szczęśliwych chwil i oczywiście dużo zdrówka życzy Maciuś z mamą.
dandypanda1nq.gif

 
reklama
Do góry