reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Madziu trzymam i ja kciuki!

Co to za magiczny gryzak?
brawo2.gif



Bona
wait.gif
iconmadly5.gif



Gazetka o szydełkowaniu jest już w kioskach
content-saute.gif
 
Ostatnia edycja:
haha i znów nic przez bb nie zrobię, a był plan obiadu, oporządzenia zmywarki.. :-p posprzątam jutro, bo dziś nie ma sensu, skoro teście jutro się zapowiedzieli z wizytą :-p i będę piekła sernik-oby wyszedł w mojej blasze, bo ona niska jest :baffled:

Mikoto gryzak taki GRYZAK DZIĄSEŁKO skuteczny 0%Bpa BABYONO tanio (3658022951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :-)
Robaczku walczę :-) niby cały czas mówię, że karmienie to nie jest szczyt moich marzeń, ale jakoś nie mogę przestać :-D trochę z lenistwa, jak Tymcio pół nocy na cycu wisi :-D aczkolwiek butlowe obowiązki przejąłby tatuś - ciągle powtarza, że on chętnie by w nocy pomógł, ale nie ma, jak, bo cycków z mleczkiem brak :-p
 
wenusjanko ja też mam taki niekapek jak Dmuchawiec z Tommee Tippe,jest od 4+ do 7m. Zgrabny,śliczny,lekki.Mała migiem wiedziała co z nim robić:)
 
Tak was kocham babeczki,
że nie umiem chwileczki
wytrzymać...
A czas pędzi niestety,
muszę robić kotlety
myślę jak ten czas
zatrzymać?

Hela płacze co chwila,
cała się zaśliniła
do pasa
i wymaga przebrania,
ale mama jej -Ania
po stronach www
hasa.

Leni się przeokropnie,
niech ją ktoś wreszcie kopnie
w dupala.
Bo inaczej do bani
będzie cały dzień Ani.
(ale mi dzisiaj cosik
odwala).

:-D:-D:-D
 
Madziu Dziękuję! :-D sernik na
Pewno wyjdzie pyszny. Tez lubię zrobić to, co zaplanowalam. Rano obejrzałam powtórkę Perfekcyjnej, zeby się zmobilizować, ale jak siadlam z Wami tsk siedzę :-D ogarnęłam sypialnię, Sprzatnelam ubrania Zosi, Odmierzylam mleko na noc i Sprzatnelam kuchnie. Tyle :-( nie mam chęci na nic wiecej. Co do karmienia butla - tata jak najbardziej mpze odciazyc w nocy.

Anula poetko Ty!:-D
 
Terii, Zosia samych owoców też nie za bardzo lubi , ale są takie z kleikiem albo ze zbożami : TO LUBI ;) Wczoraj kupiłam te deserki Zosia zjadła waniliowy , mam jeszcze truskawkowy, bananowy, jagodowy ...

Mikotku, Proszę kochana dodaj przepis serniczka na odpowiednim wątku

Robaczku,Biedy Hubulek , ale zrobicie badania i będziesz spokojniejsza.. Och tak wczoraj zrobiliśmy zapasy słoiczków już dużych i od 6 miesiąca,,,, same tam smakołyki , już takie inne z pomidorkami i innymi rarytasikami :tak:


Oj kobietki jakie Wy uzdolnione z tymi rymowankami aż mi się micha cieszy jak Was czytam :-D

Aaaa i poproszę przepis w odpowiednim wątki na naleśniczki ze szpinakiem : Kocham szpinak:)

Madzia, Kciuki oczywiście za szczepienie , czekamy na wieści o wadze ;-)

Dmuchawiec , Super ten kubeczek , tak jak Madzia pędzę zaraz na allegro ;) :-) Też używamy butelek TT więc myślę , że Zoni podpasuje :-)
 
Dmuchawcu, Kochana
jesteś wspaniała.
Dzięki Wam i mnie, jak Korbie
cieszy się micha od rana!

Nie mogę z Wami - jesteście wspaniałe!
flircik.gif
 
Wspaniałe Czerwcowki każda bez wyjątku
na tych naszych wierszach można by się dorobić majątku
jakby każda rymowankę by piękną stworzyła
to fakt - niejedna buzia by się ucieszyła :)
A nawet jakby miał to być wiersz biały
to i tak byśmy wszystkie z wrażenia z krzeseł pospadały :p

pogoda paskudna wciąż wieje i kropi deszcz
okropnie, nie ładnie - aż przeszedł mnie dreszcz !
Jak dobrze, że mamy te nasze bąbelki maleńkie i większe :p
dziękinim jesień i zima będą radośniejsze.
I kubek niekapek zakupić tez muszę
co by Lolowi butelkowe oszczędzić katusze
Toż to on dziecko anty flaszkowe
no tak - on woli mleczko cycowe :p


tadaaammm :p
 
reklama
Jesteście BOSKIE !!!!! Ile w Was talentów drzemie ! Szydełkowanie, wierszykowanie..
Korba, chyba wpadnę do Ciebie na te naleśniki.... :)
A sernik Mikotko, miałaś mnie molestować, bym wrzuciła ! Ogarnę faktury i wrzucę przepis na normalny sernik i z tofi, którego jeszcze nie robiłam a mam w planach wypróbować



edit:

ANULA BOSKIE !!!!!!!!!!!!!!!Brak mi slów by moj zachwyt opisać !!!!!!!!!!!!!
 
Do góry