reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ritta

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2012
Postów
6 666
Miasto
Warszawa
Wszystko o zakupach dla naszych maluszków, dla nas i wszystkim co związane z przygotowaniem do powitania nowego członka rodziny :)
 
reklama
Ritta masz możliwość edytowania tematu ?? może dopisz do tego co już jest "wrześniówek 2014" ?? bo otwierając listę postów od ostatniej wizyty tam tyle podobnych tematów jest, że trudno się połapać ;) z resztą ja jestem za tym żeby w każdym temacie zakładadanym była wzmianka o wrześniówkach 2014 gdyż każdy miesiąc ma/będzie miał podobne tematy więc ich jest/będzie naprawdę masa ;)
 
Ja co prawda zakupuje juz ciązowo dla siebie, ale dla maluszka raczej po polowie ciązy, jak będe znać płeć. Choć już dzisi przegladałam kombinezony dla noworodka. Teraz po zimie jest masa wyprzedarzy za grosze :-)
 
Ja też narazie nic nie kupuje, jak będzie dziewczynka to po córce siostry będę miała masę ciuszków i nie tylko.
 
Ja juz mam trochę ciuszków kupilam przed zajściem, powstrzymać się nie mogłam ;) wstawię jutro fotki. A na reszte ciuszków bede czekac do momentu az poznam płeć.

Teraz zastanawiam sie czy kupic wózek podwójny czy sobie darować. Moj NIUNIO będzie mieć równo 2 latka kiedy się urodzi numer 2 i nie wiem czy inwestowac gruba kase w to czy sie nie oplaca. Jak myslicie?
 
Ayni ja niestety nie pomogę ale pewnie dziewczyny z małymi brzdącami cos podpowiedzą.

Dziewczyny, a ile przewidujecie wydać na wyprawkę, jaki to orientacyjny koszt ? Pomijając wózek, łóżeczko czy mebelki bo to wiadomo, temat na poemat.
U mnie to było tak dawno temu że zupełnie nie pamiętam.
 
Ayni ja kupilam podwojny wozek jak moj drugi syn sie urodzil. I teraz tez bede z niego korzystac. Nie wiem jak u innych dziewczyn ale jak moj mial dwa lata to jezdzil jeszcze duzo w wozku i nie tylko dlatego ze sie jeszcze szybko meczyl ale tez dlatego ze latwiej mi bylo nad tym wszystkim zapanowac. Moj najstarszy synek jest bardzo zywym dzieckiem i latwiej mi bylo wsadzic go w wozek niz za nim biegac z dzidziusiem w wozku w centrum miasta :p

Ritta nie pomoge Ci bo u mnie to wszystko w funtach a nie zlotowkach :p ale powiem Ci ze z pierwszym wydalam fortune, z drugim duzo duzo mniej a z trzecim to juz w ogole tylko podstawy kupie :) jakos czlowiek widzi i nabiera doswiadczenia ze malemu dziecku wcale nie potrzeba za duzo :)
 
Teraz zastanawiam sie czy kupic wózek podwójny czy sobie darować. Moj NIUNIO będzie mieć równo 2 latka kiedy się urodzi numer 2 i nie wiem czy inwestowac gruba kase w to czy sie nie oplaca. Jak myslicie?
wiesz co, ciężko doradzić tak naprawdę. rodzimy we wrześniu, jak śniegiem wcześnie nie zasypie to pochodzimy jakieś 2-3 mies na spacery (w zimie ciężko z dwójką i bliźniaczym wózkiem będzie się nawet wybrać więc sama się zastanawiam jak to rozwiązać:p), a na wiosnę synek będzie już spory i myślę, że będzie wolał nóżkami maszerować. Ja na dzień dzisiejszy planuję zakup dostawki do wózka bo mój syn we wrześniu jak urodzę będzie miał 2 lata i 5 mies, a już teraz woli nogami chodzić niż w wózku siedzieć. Dostawka to będzie dla niego taki dodatek jak nóżki go zabolą na dłuższym spacerze ;) zawsze to może na nią stanąć czy usiąść.
 
reklama
Ja mam wielką ochotę już coś kupić ale troszkę się boję zapeszać...
Co do kwoty to nie mam pojęcia - na razie mam doświadczenia tylko w kupowaniu prezentów dla dzieci znajomych...
 
Do góry