reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

No właśnie chciałam z fiszbinami, ale nie mieli mojego rozmiaru. Byłam nieco zawiedziona, ale kobitka dała mi ten... niby nieusztywniany, ale materiał jest bardzo zwarty i ku mojemu zdziwieniu bardzo ładnie wszystko trzyma. O ile możesz to idź i mierz i nie zrażaj się tym, że miękki. Możesz być pozytywnie zaskoczona. Mój był po jakiejś śmiesznej cenie 70 zł [jak na tą firmę to żałuję, że nie kupiłam dwóch]
 
reklama
Masz rację najlepiej zmierzyć na miejscu i chociaż będę wiedziała czy rozmiar dobry itd. Tylko pójdę jak się trochę podkuruję :tak:
 
Ja mam staniki do karmienia firmy Alles i jestem bardzo zadowolona. Jeden mam z poprzedniej ciąży więc nie pamiętam jaki model. Kupowałam w sklepie stacjonarnym jak jeszcze był niedaleko mnie. Teraz go przenieśli i mi nie po drodze do niego. Ale znając rozmiarówkę to zamówiłam sobie jeszcze dwa przez allegro. Bardzo fajne staniki jak dla mnie. Teraz kupiłam AllesMama cubana. Są na fiszbinach więc dobrze się trzymają a miseczka jest miękka ale nie jakoś bardzo cienka więc bardzo fajne są w korzystaniu. Ja kupowałam rozmiar 70E. Teraz pod biustem muszę się zapinać najluźniej, ale po porodzie pewnie kolejne haftki się przydadzą.

Zebrałam się w końcu w sobie i zaliczyliśmy z Tymkiem 1,5 godzinny spacer. Przegonił mnie znowu po górkach (mamy przed blokiem taki plac zrobiony niby dla rowerzystów, w sumie nic specjalnego i najczęściej dzieci tam biegają a nie jeżdżą na rowerach, ale niektóre górki całkiem wysokie). Teraz padł na drzemkę. Dzisiaj na obiad barszczyk czerwony, który się właśnie dogotowuje. No to idę poleniuchować, bo później jeszcze do urzędu muszę podjechać na chwilę.
 
Witam się i ja :-)

Dziś chyba odsypiałam wczorajszy dzień, bo w sumie wstałam o 11:00 ale tylko dlatego, że mnie kurier obudził...
Weny póki co nie mam więc, nie wiem co jeszcze Wam napisać... może później się rozkręcę trochę...

Lizzy, Kroczek gratuluję skończonych 36tc:tak:!!!
Agunia faktycznie się nie odzywała od porodu, wczoraj o niej myślałam właśnie... No i ciekawa też jestem co z Niunią bo po ostatniej informacji jak się sama wypisała do domu a teraz taka cisza to się martwię trochę...
 
Jestem cala i nadal w dwupaku,mimo ze skurcze sa regularne,rowarcie nie postepuje,aczkolwiek dzisiaj bylam u mojej lekarki i powiedziala ze do wieczora powinnam urodzic... mimo wszystko mam straszna blokade i to niestety tez spowalania porod ale poki co czuje sie dobrze,dzidzia tez.
przepraszam ze nie opisze Wam tego co stalo sie wtedy w szpitalu,ale niechce Was dodatkowo stresowac,
Agutka dziekuje.
 
Cześć Dziewczyny,
naprawiłam w końcu laptopa :)) U nas wszystko ok, dziś idziemy na wizytę i marzę by lekarz powiedział, że nie dotrzymam do wyznaczonej daty, bo jest mi już bardzo ciężko.
Lecę nadrobić zaległości u nas
 
Się rozpisałam i mi wszystko znikło - grrr.... No więc teraz krótko:
- agmaa - mam taki biustonosz, jest na fiszbinie, stosunkowo miękki, 4 rzędy hafek do regulacji, wygodnie odpinane miseczki, ładnie się układa. Jedyny minus to, na mój gust, za wąskie ramiączka. Polecam też inne modele tej firmy - na początku karmienia co prawda bardziej mi się sprawdzały takie zupełnie miękkie, bawełniane, ale później te są super :-)
Marcia331 - u mnie też barszczyk ale na obiadokolację, bo się dopiero zabieram za gary.
Niunia - trzymamy kciuki, żeby terwz poszło sprawnie. A co do opowieści to może jak już wszystkie będziemy po?
Dobra... pora się zabrać za robotę - póki dziecko śpi :-)
 
reklama
witam

wczoraj wyszłam z córcią do domu, ale nie miałam siły nawet zajrzeć. Poza tym mamy teraz okres pod tytułem: poskramianie starszaka ;) i młodszej :)

Dziękuję za gratulacje i również gratuluję rozpakowanym. Podczytywałam was w szpitalu, więc w miarę na bieżąco jestem.

Trzymam kciuki za rozpakowujące się :)

Kroczku dziękuję za przekazanie informacji :)
 
Do góry