reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

oj...jeszcze nie jedna nieprzespana noc przed nami.:no: na samym poczatku burzily sie bo chcialy caly czas jesc, i sie tulic bo przeciesz takie male byly, a teraz zabki..co jeszcze...musimy sie uzbroic w cierpliwosc;-)
 
reklama
Z tym spaniem to moze i bedzie lepiej ale nie koniecznie mamy znajomego 8 miesiaczniaka i niedosc ze sie biedny budzi w nocy bo go zeby draznia a ma ich juz chyba z 7 to teraz sie przemieszcza i co chwile sie a to posliznie a to drapie ;-) kurcze chyba juz koniec spokoju w naszych zyciach :tak:
 
Witam.
moja niunia za8 dni skończy 6mieś. i jeżeli chodzi o nocne spanie to od samego początku nie mamy z tym większego problemu nawet jak do 3go mieś męczyły ją koleczki. W dzień śpi różnie ale zazwyczaj przed południem pół godzinki a popołudnie półtorej. KOCHANE SłONECZKO


Zobacz załącznik 28136
 
Witam.
moja niunia za8 dni skończy 6mieś. i jeżeli chodzi o nocne spanie to od samego początku nie mamy z tym większego problemu nawet jak do 3go mieś męczyły ją koleczki. W dzień śpi różnie ale zazwyczaj przed południem pół godzinki a popołudnie półtorej. KOCHANE SłONECZKO


Zobacz załącznik 28136
Hej nie widzialam Cie tu wczesniej powiedz cos o sobie :tak: :tak:
 
Hej..Co tu pisać?....od 6 mieś.jestem szczęśliwą mamusią małej Matyldy.Mieszkamy na dolnym Sląsku niedaleko Wrocławia.Jestem tu rzadko bo na naszej wiosce nie ma wolnych portów aby założyć internet. Zerkam tu jak jestem u brata. Na baby boomie jetem już od lipca i skożystałam z niejedne rady a w szczególności jak przestawiałam niunie na mleko z butelki, które strasznie jej nie smakowało no i tęskniła za "cycem"- ale udało się.
A tak poza tym ok.

Serdecznie pozdrawiamy
 
Witaj dzustta!

Jak dasz rade powklejaj fotki Twoje i malej!

No i pojawiaj sie jak naczesciej!
 
reklama
Witaj Dzustta!

Zapraszamy na pogaduchy, jak juz bedziesz miala internet w domu!

A Matylda to mala dama... :-)
 
Do góry