reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

1471337952306.jpg

Cos takiego kupilam w prezencie bo mama maluszka chciala i korzystali z tego ile się dalo(tylko kulka, nie bujali) i uratowalo to dziecku życie w sumie bo bylo z nimi w salonie a nie w pokoiku w lozeczku(mieszkanko maja wiec niani elektrycznej nie mieli ani nic). Po 1,5h dziecku sie tak odbilo znowu ze mimo tego ze lezalo na boku zaczelo siniec bo nie wyleciało. Teraz sluzy 2 dzidzi dobrze i licze na to ze mi sie tez przyda bo na pewno zostanie mi pożyczone [emoji3] na poczatek dobra rzecz

 

Załączniki

  • 1471337952306.jpg
    1471337952306.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 260
reklama
mama_NS śliczna. Ja wlasnie nad taką się zastanawiam :)
Ja mam sporo rzeczy po pierwszym dziecku. Tabun ubranek - bo i kupilam i dużo dostałam. Część z tego też pożyczyłam (jak się okazało na wieczne nieoddanie ale dobrze, że to rzeczy których mi nie żal).
Pościel do łóżeczka mam do tego 3 zmiany powłoczek choć wiadomo, że na początku rożek albo ciepły kocyk/śpiworek wystarczą.
 
Ja będę zmuszona kupić kolyske na początek bo mam szkolnego syna i w pokoju razem spać na pewno na początku nie będą razem bo starszy musi się wysypiać do szkoly. Więc dzidzia będzie z Nami spala w pokoju.
A jak skończy pół roku przeniesiemy spanko do pokoiku dzieci :)




 
Mama2raz mam taki sam plan

no cóż...
dziś dzień prawdy... wizyta, na której okaże się, czy jest dzidzia, czy nie ma :(
2 tyg wcześniej był pęcherzyk 15mm, objawy są, brzuch ewidentnie duży, ale stres niewyobrażalny..
trzymajcie kciuki!!

A z gadżetów polecić mogę wiaderko do kąpania, do chyba 7 miesiąca użysaliśmy , Maks je uwielbiał
 
Mama2raz mam taki sam plan

no cóż...
dziś dzień prawdy... wizyta, na której okaże się, czy jest dzidzia, czy nie ma :(
2 tyg wcześniej był pęcherzyk 15mm, objawy są, brzuch ewidentnie duży, ale stres niewyobrażalny..
trzymajcie kciuki!!

A z gadżetów polecić mogę wiaderko do kąpania, do chyba 7 miesiąca użysaliśmy , Maks je uwielbiał
Jusia ja też miałam pęcherzyk 15mm=5t4d tak wyliczyło USG (8.08) do lekarza idę dopiero 22.08 i mam mega stres.
Trzymam kciuki i koniecznie daj znać po wizycie :)




 
Mama2raz mam taki sam plan

no cóż...
dziś dzień prawdy... wizyta, na której okaże się, czy jest dzidzia, czy nie ma :(
2 tyg wcześniej był pęcherzyk 15mm, objawy są, brzuch ewidentnie duży, ale stres niewyobrażalny..
trzymajcie kciuki!!

A z gadżetów polecić mogę wiaderko do kąpania, do chyba 7 miesiąca użysaliśmy , Maks je uwielbiał
Trzymam kciuki! Daj znac po wizycie!

 
A macie moze jakis album (czy nie wiem jak to nazwac) do upamietniania wszystkiego? Ja uwielbiam takie rzeczy do wlasnego wykonania ale tu jakies podpowiedzi by mi sie przydaly:-)

 
Wspominalam, ze lubie duperele różne :-) ta ramke juz daaawno temu wypatrzylam i postanowilam ja zakupic :-)
Uwielbiam zdjecia ogólnie na mieszkaniu,jak mile chwile i bliscy usmiechaja sie do mnie ze sciany wiec to musialam miec :-)
1471343723019.jpg


 

Załączniki

  • 1471343723019.jpg
    1471343723019.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 250
uploadfromtaptalk1471344056738.jpeg
mam taki album dla starszego synka, drugie dziecko dostanie podobny

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1471344056738.jpeg
    uploadfromtaptalk1471344056738.jpeg
    412,3 KB · Wyświetleń: 247
reklama
Do góry