reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
U nas pizdzi zimny wiatr ale ogolnie jest cieplo
Ja juz dzis poodkurzalam, zamowienie prawie zrobilam i pranie juz wisi na suszarce plus posprzatalam psom w klatce w ktorej spia no mega wydajnosc dzisiaj u mnie jest az sama siebie nie poznaje :cool: w ogole wrocila mi wena sprzatania a chwilowo odpoczywam bo mnie zaczal kregoslup bolec wiec musialam zmienic pozycje ... po wyplacie lubego malujemy sypialnie i bedziemy wszystko przestawiac plus zamawiac komode z brw w takim samym stylu jak sa meble bo niestety trzeba bedzie na nia pewnie poczekac ...
 
Ja po nadprogramowej wizycie. Opisałam w wizytowym.
Kurcze i nie przeszło po nocy. Nie mogę chodzić, stawać na prawą nogę :(

Dzień dobry?

cb7wugpju04jz4q8.png
Oj bidulko współczuję. A to jak rwa, czy coś innego?

A na chrypkę może inhalacje?
Też bym nebulizację zrobiła.

pytanie za 100 punktow: czy musze jechac do siedziby Zusu by uzyskac info odnosnie chorobowego czy moge zadzwonic (chodzi o to czy przez tel zostana mi takowe info udzielone)?
Myślę, że tak, bo oni nie mogą takich informacji udzielać nie uprawnionej osobie. No chyba, że mają jakiś sposób, żeby Cię zweryfikować przez telefon.
U mnie w mieszkaniu zimno jak cholera. Ciągle nie grzeją. Młody chodzi w polarowych spodniach i grubej bluzie. My też w swetrach.
 
ale jaki to wysilek gotowac i obierac buraki? zaden, tarcie tez ode mnie wysilku nie wymagalo, bo gotowalam je tak dlugo, ze byly miekkie...za to kregoslup bolal tak, ze myslalam, ze padne

A no normalnie to żaden, ale dla brzuchatek to już chyba jednak coś, o czym uświadomił Cię twój kręgosłup ;)


pytanie za 100 punktow: czy musze jechac do siedziby Zusu by uzyskac info odnosnie chorobowego czy moge zadzwonic (chodzi o to czy przez tel zostana mi takowe info udzielone)?

Możesz zadzwonić i udzielą Ci informacji, tylko uzbrój się w cierpliwość przy oczekiwaniu na połączenie
 
Moje spojenie łonowe nie jest zbyt ciekawe. Chodzenie to wysiłek, wczoraj już ryczalam z bólu. Lekarz zbadał i nie był zadowolony. Kazał mi dużo leżeć i odpoczywać, bo lada moment może mi się zbytnio rozejść a wtedy leżenie do końca ciazy i zapewne w szpitalu :(
Poród naturalny też może być bolesny, a schodzenie się spojenia może u mnie trwać bardzo długo. Nie boję się, bo chyba nie ma gorszego bólu niż przy CC.
Więc przeżyje :)
Najgorsze jest, że teraz mega boli, a wstawanie z fotela czy łóżka kończy się łzami
Współczuję u mnie dziś podobnie :(

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja po nadprogramowej wizycie. Opisałam w wizytowym.

Oj bidulko współczuję. A to jak rwa, czy coś innego?


Też bym nebulizację zrobiła.


Myślę, że tak, bo oni nie mogą takich informacji udzielać nie uprawnionej osobie. No chyba, że mają jakiś sposób, żeby Cię zweryfikować przez telefon.
U mnie w mieszkaniu zimno jak cholera. Ciągle nie grzeją. Młody chodzi w polarowych spodniach i grubej bluzie. My też w swetrach.
Gratki wizyty!

Nie to nie rwa to piecze mnie spojenie łonowe cały wzgórek po środku plus w pachwinach. Leżę ile mogę

cb7wugpju04jz4q8.png
 
A no normalnie to żaden, ale dla brzuchatek to już chyba jednak coś, o czym uświadomił Cię twój kręgosłup ;)




Możesz zadzwonić i udzielą Ci informacji, tylko uzbrój się w cierpliwość przy oczekiwaniu na połączenie
kurcze a jak pojade to sie naczekam w kolejce po numerek, a kregoslup lubil sie przed ciaza odezwac, ciekawe jak to pod sam koniec ciazy bedzie
 
U mnie cieplutko, zamierzam dziś skorzystać z pogody i spędzić chociaż część dnia na powietrzu z rodzinką.

kurcze a jak pojade to sie naczekam w kolejce po numerek, a kregoslup lubil sie przed ciaza odezwac, ciekawe jak to pod sam koniec ciazy bedzie

No ja też trochę narzekam na kręgosłup, ale pod koniec jest najciężej, damy radę, jak nie my to kto ;)

Co do ZUSu to ja wszystkie sprawy załatwiam telefonicznie, bo oddział ZUS, który mi wypłaca chorobowe jest oddalony ode mnie ok. 500 km więc nie ma innej opcji jak tel.
 
Ja po nadprogramowej wizycie. Opisałam w wizytowym.

Oj bidulko współczuję. A to jak rwa, czy coś innego?


Też bym nebulizację zrobiła.


Myślę, że tak, bo oni nie mogą takich informacji udzielać nie uprawnionej osobie. No chyba, że mają jakiś sposób, żeby Cię zweryfikować przez telefon.
U mnie w mieszkaniu zimno jak cholera. Ciągle nie grzeją. Młody chodzi w polarowych spodniach i grubej bluzie. My też w swetrach.
my mamy gazowe ogrzewanie, ale nie wlaczam, bo mam mega cieplo w mieszkaniu, mamy 23 stopnie, jeszcze gadalam z tata i mowie kiedy dala ksiegowa moje l4 do Zsu, mowi, ze szybko, zaraz jak zawiozl, bo on tego pilnuje by szybko byly wysylane im zwolnienia i ze na 100% pieniadze wplyna, tylko kiedy...tu bratowa gadala, ze ona zawsze 27-ego ma wyplacane kazdego miesiaca, no nic, zagladam na konto i czekam, bo niby na zleceniu powinna byc kasa szybciej, jak widac nie sprawdza sie to u mnie
 
reklama
Do góry